Ігрова консоль від KFC?! У кожному жарті є доля жарту…

Цьогорічний червень повен гучними анонсами і подіями калібру анонсу PlayStation 5 і Xbox Series X. Відома мережа ресторанів швидкого харчування KFC вирішили не відставати від трендів і… анонсували власну консоль.

Зовні все як у людей — кросплатформова підтримка ігор, 4K, 120 FPS. Але головна й унікальна принада нової консолі — так званий “chicken chamber”, де посеред гри можна посмажити  й розігріти улюблену курятину. Власне, останнє і видає у трейлері KFConsole елементи не дуже наукової фантастики, але, як то кажуть, доля жарту є в кожному жарті. Адже ПК-ґеймери, як відомо, давно (і неодноразово) підтверджували — розігрівати і готувати їжу на ігровому залізі ще й як можливо.

 

Втім, імовірно, цу не просто жарт, а цілком продумана маркетингова кампанія, яка тільки почалася і ще дасть про себе знати. У трейлері “консолі” зазначена дата її виходу — 12 листопада 2020 року.  Аккаунт KFC Gaming у Твіттері жваво відповідає на питання.

Є коментарі навіть від “конкурентів”, а саме Xbox:

Втім, відповідь на одне з питань — чи будуть у консолі ексклюзиви — дає певний натяк на те, що саме задумали маркетологи мережі. Адже відповіли вони обкладинкою I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator. Це абсолютно реальна гра, яку KFC виклали в Steam безкоштовно восени 2019-го.  І так, це симулятор побачень з маскотом мережі, полковником Сандерсом.

<iframe src=”https://store.steampowered.com/widget/1121910/” frameborder=”0″ width=”646″ height=”190″></iframe>

Варто зауважити, що якщо щось все ж таки вийде під маркою KFConsole, це буде вже не перше геймерське приладдя від KFC. У 2014 році японська філія випустила лімітовану серію клавіатур і мишей у якості призів для конкурсу. Загалом мережа цікавиться геймерською спільнотою, чим і пояснюється існування окремих акаунтів KFC Gaming в Twitter і Instagram.

Цікаво, що Domino’s Pizza теж вирішили погайпити на консолях і презентували світу The Best Box.

Читайте також

Нова ревізія PlayStation 5 — легша, тихша, гарячіша

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Підбірка найкращих спортивних ігор на PS4 та PS5: Обіграй друзів не виходячи з дому

Fifa 2021

McDonald’s хотіли розіграти DualSense, але Sony заборонили

Kena: Bridge of Spirits перенесли на вересень

Ґеймпад XBOX може отримати деякі функції нового DualSense

Ghostwire: Tokyo була перенесена на 2022

Глянути ближче на загадкову Abandoned вдасться наступного місяця

Abandoned

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: