Ігрова консоль від KFC?! У кожному жарті є доля жарту…

Цьогорічний червень повен гучними анонсами і подіями калібру анонсу PlayStation 5 і Xbox Series X. Відома мережа ресторанів швидкого харчування KFC вирішили не відставати від трендів і… анонсували власну консоль.

Зовні все як у людей — кросплатформова підтримка ігор, 4K, 120 FPS. Але головна й унікальна принада нової консолі — так званий “chicken chamber”, де посеред гри можна посмажити  й розігріти улюблену курятину. Власне, останнє і видає у трейлері KFConsole елементи не дуже наукової фантастики, але, як то кажуть, доля жарту є в кожному жарті. Адже ПК-ґеймери, як відомо, давно (і неодноразово) підтверджували — розігрівати і готувати їжу на ігровому залізі ще й як можливо.

 

Втім, імовірно, цу не просто жарт, а цілком продумана маркетингова кампанія, яка тільки почалася і ще дасть про себе знати. У трейлері “консолі” зазначена дата її виходу — 12 листопада 2020 року.  Аккаунт KFC Gaming у Твіттері жваво відповідає на питання.

Є коментарі навіть від “конкурентів”, а саме Xbox:

Втім, відповідь на одне з питань — чи будуть у консолі ексклюзиви — дає певний натяк на те, що саме задумали маркетологи мережі. Адже відповіли вони обкладинкою I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator. Це абсолютно реальна гра, яку KFC виклали в Steam безкоштовно восени 2019-го.  І так, це симулятор побачень з маскотом мережі, полковником Сандерсом.

<iframe src=”https://store.steampowered.com/widget/1121910/” frameborder=”0″ width=”646″ height=”190″></iframe>

Варто зауважити, що якщо щось все ж таки вийде під маркою KFConsole, це буде вже не перше геймерське приладдя від KFC. У 2014 році японська філія випустила лімітовану серію клавіатур і мишей у якості призів для конкурсу. Загалом мережа цікавиться геймерською спільнотою, чим і пояснюється існування окремих акаунтів KFC Gaming в Twitter і Instagram.

Цікаво, що Domino’s Pizza теж вирішили погайпити на консолях і презентували світу The Best Box.

Читайте також

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews

Microsoft прибрали позначку “оптимізовано для Xbox Series X” з обкладинок ігор

DualShock 4 не працюватиме з іграми для PlayStation 5

Британські гравці обирають PlayStation 5

PlayStation 5

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

Microsoft виступає проти продажу оновлень ігор до next-gen версій

Halo Infinite

Ексклюзиви Xbox Series X покажуть 23 липня

Xbox Series X

Популярне