web analytics

Ігрові плани PlayStation VR

playstation_vr_logo_1-600x102

Віртуальна реальність від Sony, якій дали просту назву PlayStation VR, отримала чільне місце на виставці Paris Games Week 2015. На відміну від конкурентів, які були анонсовані вже давно, японці вирішили одразу розвивати ігровий напрям, створюючи не просто маленькі демо, а повноцінні AAA-проекти з підтримкою цього шолому віртуальної реальності. Підтвердження цьому з’явилось на сторінках форуму Reddit, де було опубліковано понад 50 проектів, які вже анонсовані для PlayStation VR.

Серед переліку знайдуться як ігри, що вже давно вийшли та яким просто прикрутять підтримку цієї технології, так і такі, що створюються виключно для гри у PlayStation VR. Серед таких можна виділити амбітну Robinson: The Journey від студії Crytek. У грі вам доведеться приміряти на себе роль хлопця, який після страшної авіакатастрофи ненароком опиняється на загадковій планеті, що кишить динозаврами та іншими доісторичними істотами. Зі світом можна і треба взаємодіяти, адже кому як не вам належить стати першовідкривачем цього дивного світу?

Повний перелік ігор ви знайдете нижче:

А яке ваше ставлення до PlayStation VR зокрема і до подібного розвитку ігроіндустрії взагалом?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг