Ігровий портал Polygon ненароком викрив анонс Pillars of Eternity 2

18 січня у твіттері Obsidian Entertainment почали зʼявлятися арти, що супроводжувалися цитатами та іноді й числами, які мали натякнути на суть майбутнього анонсу. Інтернет множився припущеннями, але сьогодні ігрове видання Polygon порушило ембарго, завдяки чому стало відомо: Obsidian збиратиме гроші на розробку Pillars of Eternity 2. Наразі оригінальний матеріал приховано, але кеш Google усе памʼятає.

Друга частина новоспеченої серії має назву Pillars of Eternity 2: Deadfire. Obsidian планує зібрати 1,1 мільйона доларів на розробку забавки за допомогою платформи Fig, що дозволяє користувачам не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

Сюжет іграшки стане прямим продовженням оригіналу. Фабула обертатиметься навколо фортеці Каед Нуа, під якою поховано Еотаса, бога світла та відродження. Намагаючись отримати свободу, він зруйнує фортецю, лишивши головного героя під уламками. Тепер протагоніст мусить віднайти Еотаса та поставити йому кілька запитань.

Гравці зможуть пересуватися сушею та морем, неігрові персонажі видаватимуть динамічні квести, а деякі герої першої гри знову стрінуться на нашому шляху.

Офіційний анонс іграшки відбудеться о 20:00 за київським часом.

Читайте також

Наступного місяця вийде демоверсія Grounded для ПК та Xbox

grounded

Боїтеся павуків? Розробники Grounded вас розуміють

grounded

Автостопом по Галактиці. Огляд The Outer Worlds

The Outer Worlds

З’явилося перше ґеймплейне відео Grounded — виживастика від Obsidian

Grounded

14 хвилин ігроладу The Outer Worlds

The Outer Worlds

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Сите життя Obsidian — PlayNews #344

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Стрім Pillars of Eternity II: Deadfire

Популярне