Ігровий портал Polygon ненароком викрив анонс Pillars of Eternity 2

18 січня у твіттері Obsidian Entertainment почали зʼявлятися арти, що супроводжувалися цитатами та іноді й числами, які мали натякнути на суть майбутнього анонсу. Інтернет множився припущеннями, але сьогодні ігрове видання Polygon порушило ембарго, завдяки чому стало відомо: Obsidian збиратиме гроші на розробку Pillars of Eternity 2. Наразі оригінальний матеріал приховано, але кеш Google усе памʼятає.

Друга частина новоспеченої серії має назву Pillars of Eternity 2: Deadfire. Obsidian планує зібрати 1,1 мільйона доларів на розробку забавки за допомогою платформи Fig, що дозволяє користувачам не лише жертвувати гроші на створення ігор, але й вкладати в них свій капітал.

Сюжет іграшки стане прямим продовженням оригіналу. Фабула обертатиметься навколо фортеці Каед Нуа, під якою поховано Еотаса, бога світла та відродження. Намагаючись отримати свободу, він зруйнує фортецю, лишивши головного героя під уламками. Тепер протагоніст мусить віднайти Еотаса та поставити йому кілька запитань.

Гравці зможуть пересуватися сушею та морем, неігрові персонажі видаватимуть динамічні квести, а деякі герої першої гри знову стрінуться на нашому шляху.

Офіційний анонс іграшки відбудеться о 20:00 за київським часом.

Читайте також

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

У наступній грі Obsidian не буде мікроплатежів (до біса Take-Two)

PlayNews #279 — NieR: Automata, Nioh…

PlayNews #275 — Deus Ex, DiRT 4…

Стрім Tyranny | ЗАПИС

Ізометрична ролівка Tyranny вийде 10 листопада

Obsidian та Paradox анонсували спільний проект

Відома дата релізу першого доповнення для Pillars of Eternity

Популярне