web analytics

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

У власному блозі PlayStation повідомили, що у травні ігри від Xbox Game Studios були найпродаванішими на PS4 і PS5 в американському і європейському регіонах.

Перше місце в США й Канаді на PS5 вже другий місяць тримає багатокористувацька Sea of Thives, за нею знаходяться Call of Duty: Modern Warfare III (3 місце), Fallout 4 (9 місце) і Grounded (12 місце). В той же час лідерство на PS4 за Minecraft, нижче йдуть Fallout 4 (3 місце), Call of Duty: Black Ops III (4 місце), Call of Duty: Modern Warfare III (10 місце) і Fallout 76 (11 місце).

Серед ігор від PlayStaion Studios на PS5 є лише Marvel’s Spider-Man 2 (14 місце), а серед тих, які видавала Sony Interactive Entertaiment, — HELLDIVERS 2 (4 місце), Stellar Blade (огляд) (8 місце) і Rise of the Ronin (огляд) (17 місце). А от на PS4 у топ-20 продажів узагалі нема жодної гри, де хоч якось причетна Sony.

Під час останнього інтерв’ю Філ Спенсер підтвердив, що більше ігор від власних студій Xbox виходитиме на інших платформах. Можна припустити, що компанія залишилась задоволена результатами з початку мультиплатформеної стратегії.

Уже підтверджено, що прийдешній шутер DOOM: The Dark Ages вийде в 2025 одразу на PlayStation 5, Xbox Series X|S, ПК (Steam) і в підписці Game Pass, оскільки пан Спенсер вважає, що DOOM — це франшиза, в яку заслуговує грати кожен.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Українські PlayStation 5 офіційно належатимуть до європейського регіону

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason