Immortals Fenyx Rising обійдеться без продовження

Ubisoft закрила розробку продовження міфологічної пригоди у відкритому світі Immortals Fenyx Rising (перші враження) від дочірньої компанії Ubisoft Quebec, яка створила Assassin’s Creed Odyssey. Керівники компанії обумовили цей вчинок знайденими проблемами зі встановленням інтелектуальної власності (ІР).

Проте, за інформацією з неофіційних джерел, виявилася справжня причина закриття проєкту і вона полягає у тому, що продажі гри, події якої розгортаються у Греції, де головна героїня вирушає у подорож, щоб врятувати справжніх богів від темного прокляття, не вразили босів компанії. Через це вони вирішили надати перевагу більш популярним і впізнаваним франшизам.

У рамках нашої глобальної стратегії ми перенаправляємо та розподіляємо деякі творчі команди та ресурси в студії Quebec для інших неоголошених проєктів. Досвід і технології, розроблені цими командами, слугуватимуть прискорювачем розвитку цих ключових проєктів, зосереджених на наших найбільших брендах. Наразі нам більше немає чим поділитися.

прокоментували у Ubisoft

Про розробку сиквелу повідомив журналіст Giant Bomb Джефф Ґрабб у подкасті Games Mess Decides. Він оприлюднив інформацію від «надійного джерела», у якій повідомлялось, що Ubisoft збирається створити франшизу по Immortals Fenyx Rising і новий проєкт, що матиме полінезійську тематику і культуру, вже знаходиться на ранній стадії розробки. Вихід сиквелу повинен був відбутися у 2025 році.

Що ж, тепер не відбудеться.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost Recon: від війни в Грузії до побратима PUBG (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 12 01 102007

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

У Steam можна безкоштовно зіграти у Rainbow Six Siege, BattleBit Remastered і ще 2 гри

tom clancy's rainbow six sieg

Ubisoft стверджує, що спливна реклама в іграх Assassin’s Creed була «технічною помилкою»

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage отримає режими «Нова гра+» та «Перманентна смерть»

Assassin's Creed Mirage

Скористайтеся можливістю пограти Anno 1800 безкоштовно протягом двох тижнів!

Anno 1800

Ubisoft закриває онлайн-служби ще 10 своїх «застарілих» ігор

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: