Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Вперше, з часів повторного релізу у 1997 році, друга за датою виходу і п’ята за хронологією стрічка саги “Зоряні війни” стала лідером кінопрокату. Фільм “Імперія завдає удару у відповідь” (The Empire Strikes Back), якому 20 червня виповнилося 40 років, заробив десь між 400 та 500 тис. доларів з 483 кінотеатрів. Переважна більшість з них — кінотеатри просто неба, так звані drive-ins. Епідеміологічна картина у країні не дозволяє повноцінне відкриття стаціонарних мультиплексів і невеликих кінотеатрів, більша частина з яких зводить кінці з кінцями, пропонуючи… їжу на виніс.

Два інших місця у трійці лідерів американського кінопрокату також посіли повторні релізи від Disney — “Чорна пантера” ($110 тис. з 336 кінотеатрів) і “Головоломка” ($106 тис. з 316 локацій). До того як великі студії почали навипередки забивати автокінотеатри повторними релізами, лідерами прокату якийсь час були незалежні релізи. Наприклад, перше місце за касовими зборами істотну частину червня посідали фільми жахів “The Wretched” і “The Following”.

В Україні кінотеатри відкрилися 2 липня, переважно теж пропонуючи глядачеві повторні релізи, хоча “Зоряних війн” серед таких поки що не було. Автокінотеатри теж продовжують набирати обертів. Цікаво, що в США кінопрокат поки що лише мріє про такі умови, за яких було відкрито наші кінотеатри (наповненість залу не більше 50%, маски, і.т.д.). У коментарі виданню Deadline, власник невеликої мережі кінотеатрів, Рік Роман, так висловився про ситуацію:

Кінотеатри — одне з найбільш безпечних місць, куди можна сходити, якщо хочеться вийти з дому. Глядач зазвичай витрачає 5-7 хвилин на те, щоб придбати квитки і наїдки, після чого займає соціально виокремлене місце, щоб подивитись фільм дві години. Жодних розмов і офіціантів. У людей в країні є свербіж кудись піти. Штати повинні були б заохотити кінотеатри відкриватись, щоб зробити щось з цим. Можливо, якщо б так відбулось, менше людей йшли б розважатись не притримуючись соціальної дистанції.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Electronic Arts

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PS4 та Xbox One

Star Wars Jedi: Survivor

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Стрім Star Wars Jedi: Survivor… на ПК

star wars jedi survivor

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Актор «Зоряних війн» та «Гаррі Поттера» Пол Грант несподівано пішов із життя

пол грант

Номінований на «Оскар» українсько-данський фільм «Будинок зі скалок» виходить у кінотеатральний прокат України

Будинок зі скалок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: