Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Вперше, з часів повторного релізу у 1997 році, друга за датою виходу і п’ята за хронологією стрічка саги “Зоряні війни” стала лідером кінопрокату. Фільм “Імперія завдає удару у відповідь” (The Empire Strikes Back), якому 20 червня виповнилося 40 років, заробив десь між 400 та 500 тис. доларів з 483 кінотеатрів. Переважна більшість з них — кінотеатри просто неба, так звані drive-ins. Епідеміологічна картина у країні не дозволяє повноцінне відкриття стаціонарних мультиплексів і невеликих кінотеатрів, більша частина з яких зводить кінці з кінцями, пропонуючи… їжу на виніс.

Два інших місця у трійці лідерів американського кінопрокату також посіли повторні релізи від Disney — “Чорна пантера” ($110 тис. з 336 кінотеатрів) і “Головоломка” ($106 тис. з 316 локацій). До того як великі студії почали навипередки забивати автокінотеатри повторними релізами, лідерами прокату якийсь час були незалежні релізи. Наприклад, перше місце за касовими зборами істотну частину червня посідали фільми жахів “The Wretched” і “The Following”.

В Україні кінотеатри відкрилися 2 липня, переважно теж пропонуючи глядачеві повторні релізи, хоча “Зоряних війн” серед таких поки що не було. Автокінотеатри теж продовжують набирати обертів. Цікаво, що в США кінопрокат поки що лише мріє про такі умови, за яких було відкрито наші кінотеатри (наповненість залу не більше 50%, маски, і.т.д.). У коментарі виданню Deadline, власник невеликої мережі кінотеатрів, Рік Роман, так висловився про ситуацію:

Кінотеатри — одне з найбільш безпечних місць, куди можна сходити, якщо хочеться вийти з дому. Глядач зазвичай витрачає 5-7 хвилин на те, щоб придбати квитки і наїдки, після чого займає соціально виокремлене місце, щоб подивитись фільм дві години. Жодних розмов і офіціантів. У людей в країні є свербіж кудись піти. Штати повинні були б заохотити кінотеатри відкриватись, щоб зробити щось з цим. Можливо, якщо б так відбулось, менше людей йшли б розважатись не притримуючись соціальної дистанції.

Читайте також

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

Майже Сіті 17: якби Львів був частиною Галактичної Імперії

Мандалорець 3 / жінка Зорро та Гамлетесса / Електричний Штат та інші КІНО НОВИНИ #1 (ПАН КАРПАН)

Книга Боби Фетта: стали відомі подробиці про новий серіал

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: