Інді-горрор Lone Survivor отримає рімейк на ПК та Nintendo Switch

Жахастик Lone Survivor, випущений у 2012 році інді-студією Superflat Games, отримає рімейк під назвою Super Lone Survivor. Про це розповів розробник Джаспер Бірн. У своєму твіттері він опублікував невеликий відео-ролик з деякими подробицями майбутньої гри.

Перш за все, гру повністю перепишуть на новому рушії та додадуть підтримку ґеймпадів і 64-бітних систем та для того, щоб гра працювала на ультра-широких моніторах з високою частотою оновлення. Бірн стверджує, що гра матиме неймовірно плавну камеру, підтримку ефектів в 4К, а на Nintendo Switch працюватиме в 60 к/с. Крім того, у Super Long Survivor буде новий сценарій — Ascending, для створення якого Бірн застосовує всі можливості нового рушія — тіні, нові ефекти тощо.

Я досі не маю найменшого уявлення, наскільки довгою буде Ascending, я не хочу, щоб все закрутилось, однак, знову ж таки, історія здається доречною зараз. Поєднуючи це [Ascending] з новою грою, я знімаю з себе тиск створення другої частини, яку я ніколи не збирався робити.

розповів Бірн.

Також він розповів, що весь невеличкий трейлер був записаний на рушії грі, без подальшої обробки.  Реліз гри відбудеться у 2021 році на ПК та Nintendo Switch.

Оригінальна Lost Survivor — це пост-апокаліптичний 2D горрор, що розповідає історію безіменного головного героя, який пережив інфекцію, що перетворила населення його міста, а можливо й всього світу, в агресивних мутантів. Досліджуючи цей світ, гравці знаходили різноманітні предмети, ключі та їжу. Всі ці предмети необхідно було правильно використовувати, аби розв’язувати ігрові загадки. Завдання гравця — вижити, а от вже як саме, чи то перестріляти всіх на своєму шляху, добре їсти та спати, чи то потай пролазити повз мутантів, кожен вирішує сам.

Читайте також

Nioh 2 продалася накладом у 1,5 млн примірників

Nioh 2

У серіалі The Witcher: Blood Origin з’явиться жіночий аналог Любистка

NaVi вперше за 4 роки перемогли Astralis у фіналі турніру з CS:GO

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Автори Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 розробляють рімейк Diablo II

Тепер ви можете повідомляти про помилки у наших матеріалах

PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: