Інді-горрор Lone Survivor отримає рімейк на ПК та Nintendo Switch

Жахастик Lone Survivor, випущений у 2012 році інді-студією Superflat Games, отримає рімейк під назвою Super Lone Survivor. Про це розповів розробник Джаспер Бірн. У своєму твіттері він опублікував невеликий відео-ролик з деякими подробицями майбутньої гри.

Перш за все, гру повністю перепишуть на новому рушії та додадуть підтримку ґеймпадів і 64-бітних систем та для того, щоб гра працювала на ультра-широких моніторах з високою частотою оновлення. Бірн стверджує, що гра матиме неймовірно плавну камеру, підтримку ефектів в 4К, а на Nintendo Switch працюватиме в 60 к/с. Крім того, у Super Long Survivor буде новий сценарій — Ascending, для створення якого Бірн застосовує всі можливості нового рушія — тіні, нові ефекти тощо.

Я досі не маю найменшого уявлення, наскільки довгою буде Ascending, я не хочу, щоб все закрутилось, однак, знову ж таки, історія здається доречною зараз. Поєднуючи це [Ascending] з новою грою, я знімаю з себе тиск створення другої частини, яку я ніколи не збирався робити.

розповів Бірн.

Також він розповів, що весь невеличкий трейлер був записаний на рушії грі, без подальшої обробки.  Реліз гри відбудеться у 2021 році на ПК та Nintendo Switch.

Оригінальна Lost Survivor — це пост-апокаліптичний 2D горрор, що розповідає історію безіменного головного героя, який пережив інфекцію, що перетворила населення його міста, а можливо й всього світу, в агресивних мутантів. Досліджуючи цей світ, гравці знаходили різноманітні предмети, ключі та їжу. Всі ці предмети необхідно було правильно використовувати, аби розв’язувати ігрові загадки. Завдання гравця — вижити, а от вже як саме, чи то перестріляти всіх на своєму шляху, добре їсти та спати, чи то потай пролазити повз мутантів, кожен вирішує сам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Doom 64, Blood, Turok, Forsaken Remastered та Sin: Gold у новому наборі від Humble Bundle

p.ua.humble fully loaded main

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Steam і Spotify зникнуть з автомобілів американців (так, вони там були)

Spotify

Анонсовано тактичну гру Warhammer 40,000: Mechanicus 2, де можна буде зіграти за некронів

warhammer 40k mechanicus 2

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Росіяни обстріляли друкарню видавництва Vivat у Харкові

p.ua.друкарня Віват 1

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario