web analytics
Aphotic Descent

Інді-шедеври в Steam — якісно та задарма! Частина 1

Автор: Анна Колінчук

Серед потоку релізів у Steam дуже багато безкоштовних проєктів гравці банально не помічають. Пропонуємо вам ознайомитися з 5 такими іграми, які ви, можливо, навіть захочете встановити.

1. У Aphotic Descent гравець виконує роль дайвера, підводний човен якого зазнав аварії на дні океану. Залишившись без провізії та на самоті, протагоністу необхідно проплисти до сусіднього дослідницького центру, де на нього чекатиме порятунок. Його шлях пролягатиме через різні зони, зокрема пронизану сонячними променями поверхню або найтемніші глибини, де проживають непривітливі істоти. 100% позитивних відгуків від користувачів.

2. Idol Showdown  — фанатський проєкт, натхненний любов’ю до hololive. Розробники пропонують зануритись у світ дуелей, де можна зіграти проти своїх друзів у локальному кооперативі. 94% позитивних відгуків від користувачів.

3. Whisker Witchery — стелс-платформер від третьої особи, де гравець керує відьмочкою, яку недруг перетворив на миле щуреня. Щоби повернутися до нормального життя, протагоністці потрібно зібрати три інгредієнти, що входять до складу зілля, яке має надати їй людську подобу. 92% позитивних відгуків від користувачів.

4. IndependANT розповідає про пригоду працелюбної мурахи, на плечі якої випала нелегка доля. Саме вона повинна знайти їжу для своєї колонії та відшукати Королеву, яка загубилася при руйнуванні мурашиної ферми. 83% позитивних відгуків від користувачів.

5. Zumbi Blocks 2  — це офіційне продовження безкоштовної однойменної браузерної гри про зомбі 2013 року. Проєкт знаходиться в дочасному доступі, тому пізніше стане платним. А поки що, опинившись на острові, вам необхідно вбивати живих мерців, збирати ресурси та намагатися вижити.  87% позитивних відгуків від користувачів.

6. Grow Big (or Go Home): Ultimate Edition — пікселізована 2D-головоломка, в якій садівнику Брюсу потрібно відправитись у подорож різними епохами та світами, щоби доглядати за різноманітними рослинами. 82% позитивних відгуків від користувачів.

Сподіваємося, щось із цього списку вам обов’язково сподобається і зможе розважити на один або декілька вечорів. Обов’язково поділіться іншими подібними проєктами в коментарях, якщо, звісно, цікавитеся подібним.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Надійні друзі ваших вух: як обрати навушники Samsung Galaxy Buds

Автор: PlayUA

samsung buds 01

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA

currency

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree