Aphotic Descent

Інді-шедеври в Steam — якісно та задарма! Тримайте невеликий список

Автор: PlayUA @playua

Серед потоку релізів у Steam дуже багато безкоштовних проєктів гравці банально не помічають. Пропонуємо вам ознайомитися з 5 такими іграми, які ви, можливо, навіть захочете встановити.

1. У Aphotic Descent гравець виконує роль дайвера, підводний човен якого зазнав аварії на дні океану. Залишившись без провізії та на самоті, протагоністу необхідно проплисти до сусіднього дослідницького центру, де на нього чекатиме порятунок. Його шлях пролягатиме через різні зони, зокрема пронизану сонячними променями поверхню або найтемніші глибини, де проживають непривітливі істоти. 100% позитивних відгуків від користувачів.

2. Idol Showdown  — фанатський проєкт, натхненний любов’ю до hololive. Розробники пропонують зануритись у світ дуелей, де можна зіграти проти своїх друзів у локальному кооперативі. 94% позитивних відгуків від користувачів.

3. Whisker Witchery — стелс-платформер від третьої особи, де гравець керує відьмочкою, яку недруг перетворив на миле щуреня. Щоби повернутися до нормального життя, протагоністці потрібно зібрати три інгредієнти, що входять до складу зілля, яке має надати їй людську подобу. 92% позитивних відгуків від користувачів.

4. IndependANT розповідає про пригоду працелюбної мурахи, на плечі якої випала нелегка доля. Саме вона повинна знайти їжу для своєї колонії та відшукати Королеву, яка загубилася при руйнуванні мурашиної ферми. 83% позитивних відгуків від користувачів.

5. Zumbi Blocks 2  — це офіційне продовження безкоштовної однойменної браузерної гри про зомбі 2013 року. Проєкт знаходиться в дочасному доступі, тому пізніше стане платним. А поки що, опинившись на острові, вам необхідно вбивати живих мерців, збирати ресурси та намагатися вижити.  87% позитивних відгуків від користувачів.

6. Grow Big (or Go Home): Ultimate Edition — пікселізована 2D-головоломка, в якій садівнику Брюсу потрібно відправитись у подорож різними епохами та світами, щоби доглядати за різноманітними рослинами. 82% позитивних відгуків від користувачів.

Сподіваємося, щось із цього списку вам обов’язково сподобається і зможе розважити на один або декілька вечорів. Обов’язково поділіться іншими подібними проєктами в коментарях, якщо, звісно, цікавитеся подібним.

Автор: Анна Колінчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Підбірка музичних кліпів, що гурти світу зняли в Києві

Автор: Гладкий Максим

Київ Editors - Frankenstein

Спогади про Blast Paris Major — останній з епохи CS:GO

Автор: Андрій Присяжний

vitality 1

Усе, що показали на Playstation Showсase 2023

Автор: Гладкий Максим

spider man 2

Що покажуть на фестивалі еротичного кіно “Best Erotic Shorts-4” (18+)

Автор: Микола Єрьомін

У «Луна Нова» день відкритих дверей — Враження від першого тому манґи «Академія відьмочок»

Автор: Лук'янчук Орест

Академія відьмочок

Як правильно вибрати сандалі у 2023?

Автор: PlayUA

sandals 01

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Автор: Олег Куліков

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Автор: PlayUA

Call of Duty: Warzone 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: