Insomniac анонсувала вихід ще чотирьох ігор цього року

Сьогодні хлопці з Insomniac Games зізналися, що планують завершити 2016 рік з п’ятьома новими іграми у своєму портфоліо. Особисту увагу автори славнозвісної серії Ratchet & Clank, остання гра якої вийшла в Європі 15 квітня, приділили двом новим іграшкам для Oculus Rift: сповненій пригодами Feral Rites та чарівній The Unspoken.

У Feral Rites гравцеві належить помститися за смерть свого батька блукаючи загадковим островом та іноді перетворюючись на дикого звіра. Гра з’явиться в Oculus Store восени 2016 і не омине увагою E3.

The Unspoken занурить свого власника у прихований від очей обивателя світ заклинань та магічних дуелей. Тут чаклуни спочатку практикуються у своїх темних коморах, а потім виходять на вулиці міста, аби змагатися один з одним. Гра підтримуватиме Oculus Touch, матиме режим «Гравець проти гравця» і також засвітиться на E3. Вихід забавки призначено на листопад цього року.

Щодо анонсованого раніше VR-проекту компанії, Edge of Nowhere, то сьогодні стало відомо, що іграшка з’явиться в Oculus Store 6 червня 2016 року. Також Insomniac порадувала нас новими скриншотами.

Проте ветерани ігрової індустрії не забувають і про традиційні ігри: пригодницька двовимірна Song of the Deep розповість гравцям, наскільки далеко може зануритися в безодню океану дівчинка, що твердо вирішила знайти свого тата. Гра з’явиться 12 червня у крамницях GameStop, Xbox Live, PlayStation Store та Steam.

Ще однією перлиною в колекції цьогорічних релізів Insomniac Games є анімаційний фільм за мотивами серії ігор Ratchet & Clank, що вже зовсім скоро з’явиться у кінотеатрах України.

Читайте також

PlayStation купує розробників Spider-Man — Insomniac Games

Marvel's Spider-Man

Стала відомою дата виходу Time Machine VR

WEGAME — коротко та по суті

Minecraft виходить на VR-ринок

Не надто вдалий запуск віртуальної реальності у Steam

Віртуальна реальність — майбутнє ігрової індустрії

“Космічний” старт продажів HTC Vive

Нові трейлери симулятора скелелазіння The Climb

Популярне