Інтерв’ю з творцем Тараканівського форту в Survarium

Автор: Олекса Мельник @CHOBUDA

Тараканівський форт у Survarium створений на підставі реально існуючого пам’ятника архітектури. Дізнайтеся, як ця локація потрапила до гри, прочитавши інтерв’ю Миколи Гатілова, арт-директора Vostok Games. Також дивіться вперше опубліковані концепт-арти Тараканівського форту і новий відеоролик!

Як з’явилася ідея створити Тараканівський форт у Survarium? Чому з усіх оборонних споруд, розташованих на території України, вибрали саме цю фортецю?

Микола: Коли ми розмірковували над створенням чергової мапи, з’явилася ідея: чи не створити нам локацію, розташовану в Україні? Київ та інші відомі міста вже були використані в інших іграх. Оскільки нам хотілося чогось унікального, одним з варіантів став Тараканівський форт. Він розташований недалеко від Києва, тому ми взяли фотоапарати і на вихідних поїхали знімати фотоматеріали.

Там нас зустрів гід, показав різні приміщення: казарми, побутові споруди солдатів, оборонні стіни. Переказав історію створення форту і розповів, як він використовувався в різний час.

Гіда було дуже цікаво слухати: він любить свою справу і захистив дипломну роботу якраз з історії Тараканівського форту. Також він показав нам план форту, який використовував при роботі над дипломом.

Аномалія в центрі Тараканівського форту
Аномалія в центрі Тараканівського форту

Наскільки віртуальний Тараканівський форт схожий з його прототипом? Що дійсно змодельоване з фортеці, а що довелося додумувати?

Микола: Ця локація на 60% ідентична реальному об’єкту, проте багато кімнат закриті або відсічені. Ми додали лише об’єкти, що розкривають історію гри. Наприклад, базу поселення “Край” і те, як угруповання стримує наступ Лісу.

Як гравці і преса відреагували на локацію? Були пропозиції щодо поліпшення мапи, враховані розробниками?

Микола: Реакція завжди буває і позитивною, і негативною. Якщо критика конструктивна, ми прислухаємося до пропозицій гравців. Але дійсно цікавих пропозицій щодо поліпшення мапи не було.

Лежаки і полиці Тараканівського форту
Лежаки і полиці Тараканівського форту

Чому саме форт обрали місцем, де відбувається зіткнення між населеною частиною світу і Лісом?

Микола: Форт найбільше підходить поселенню “Край” візуально, а в самій назві угруповання вже закладено, що це крайня точка боротьби з Лісом. У підсумку фортеця і стала зіткненням між нормальним (якщо після катастрофи його можна так назвати) світом і Лісом.

Які цікаві ідеї ви розглядали, але так і не реалізували?

Микола: Наприклад, нам хотілося показати, звідки у форті взялися уранові кристали в центрі мапи. Була ідея додати величезний контейнер з кристалами, що перевозиться поселенцями для боротьби з Лісом. Але контейнер впав у центрі форту, і кристали покрили більшу частину території фортеці.

Також з одного боку форту передбачалося розмістити страшнішу рослинність. Можливо, учасники закритої бети пам’ятають ці дерева. Так ми хотіли показати контраст між двома світами. Думаю, до цієї ідеї ми ще повернемося.

Мертві дерева Тараканівського форту
Мертві дерева Тараканівського форту

Дивіться відеоролики на coub-каналі Vostok Games і порівняйте Тараканівський форт у грі з реальним пам’ятником архітектури!

Обговоріть історію створення локації на форумі

Текст інтерв’ю опубліковано зі згоди компанії Vostok Games.

Останні статті

Інтерактивний комікс «Крізь туман». Епізоди 1-9

Автор: PlayUA

Крізь туман

Година ігроладу Surge 2

Автор: PlayUA

PlayUA Road Trip — мандруємо Україною від Дніпра до Карпат

Автор: Зімін Антон

PlayUA Road Trip

Наскільки добре ви знаєте Людину-павука? (Тест)

Автор: Макс Калашник

Spider-Man

Ґрут, Місто Гріхів: Важке Прощання — Дайджест коміксів #03

Автор: Владислав Папідоха

«Ґрут», видавництво Fireclaw

Nintendo виграла E3

Автор: Віталій Тарнавський

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

Автор: Антон Козюра

bethesda-e3-2019

10 ігор дитинства

Автор: Анна Павленко

Harry Potter and the Philosopher's Stone