Інтерв’ю з керівником розробки We Are The Dwarves

Автор: Олекса Мельник @CHOBUDA

Редакція PlayUA із нетерпінням чекає на вихід нової вітчизняної забавки We Are The Dwarves від київської студії Whale Rock Games. Ігор такого жанру і сетинґу у нас ще не робили, тому це щось свіже, унікальне, непересічне. Але, от халепа, західні портали вже почали публікувати прев’ю іграшки, а нам її досі так і не дали помацати. Тому ми хапнули за барки керівника студії Олексія Московченка і розпитали його як слід усе, що нас цікавило про гру.

Привіт, Олексію. Почати хочу з того, що у вас справді незвичний задум для всесвіту гри, якого я раніше ніде не бачив. Дворфи-астронавти, що досліджують глибини всесвіту, заповненого нескінченним каменем. Кому належить ця ідея і що вона символізує для творців гри?

Ми починали працювати над цим проектом утрьох. Але основним творчим ядром команди є Павло Максименко, наш арт-директор. Ми майже відразу вирішили робити гру про дворфів, оскільки на наш погляд, ця раса не так часто отримувала головні ролі у ігрових проектах. Також, ми вирішили вигадати світ, який був би до вподоби нашим героям. А що може бути кращим для дфорфа, ніж світ, який суцільно складається із каменя та печер?) Так з’явилася ідея всесвіту.

Дворфи — єдина розумна раса у цьому всесвіті?

У всесвіті мають бути зірки, тому ми вигадали і їх, і їхню значимість у лорі. І вже під кінець ми вирішили зробити дворфів-астронавтів. Це крута ідея, як на наш погляд. Дворфи — найрозвинутіша раса у відомій їм частині Всесвіту. Але протягом своєї подорожі вони зустрінуть інші розумні форми життя.

We Are The Dwarves

Ульот! Незвично бачити українську гру, у якій би не було козаків чи пост-апокаліпсису. Чи все ж у вашій грі буде щось із цього?

Ну, якщо вважати козаками дворфів, а їхню подорож — спробою урятувати їх цивілізацію, то можна сказати і так.)

А я думав, що хоч цього разу буде щось нове від наших розробників ))). І все ж, у чому We Are The Dwarves оригінальна, окрім світу? Чим саме може зацікавити?

Ми витратили чимало часу на вигадування і реалізацію механік. Передусім Дворфи — це тактика у реальному часі від 3 особи. Найбільш цікавим, на наш погляд, є бій. А саме правильний підхід до бою. Якщо намагатися просто йти вперед і використовувати всі здібності дворфів підряд — пройти рівень буде дуже складно, або неможливо (принаймні на важкій складності, під яку і робиться первинний баланс). Якщо ж правильно проводити розвідку, позиціонування, то бій починає ставати схожим на розплановану тактичну операцію

Тобто прості смертні зіткнуться у We are the Dwarves із болем, стражданням і приниженням? Гра виключно для досвідчених тактиків?

Не думаю. Ми намагаємося приділити чимало уваги туторіалу. Також під час завантаження гравець зможе почитати і подивитись, як використовувати ті чи інші здібності, як працюють механіки. На легкому рівні складності, в принципі, все проходиться набагато простіше, але це не дає повною мірою відчути себе тактиком.)

На сайті проекту зазначається зручність керування, інтерактивне оточення, цікаві навички… і ролики виглядають насиченими, але цікаво, якою насправді є We are the Dwarves? Це бойовичок для спритних розумом шукачів пригод чи неквапна пригода для замріяних авантюристів?

Наші рівні — це переважно послідовність бойових зон, які вимагатимуть деякої спритності, уваги, та розуміння правил, за якими живе світ. Сюжет здебільшого розкриватиметься у паузах між бійками, там можна буде відремонтувати спорядження, перевести подих і менше квапитись.

We Are The Dwarves

А як справи зі сюжетом, діалогами, персонажами (окрім головних)?

Діалоги в нашій грі лінійні. Ми використовуємо їх для розкриття сюжету. Тобто, у гравця не буде змоги обрати варіанти відповіді. А стосовно сюжету, ми не ставили мету робити щось епічне. Наша гра — це як фільм «Марсіянин». Є міжзіркова експедиція дворфів, під час неї щось пішло не так. І нашим героям потрібно вирішити усі проблеми та повернутись назад.

Судячи з дати появи анонсу гри і встановленої дати релізу (26 лютого), розробка тривала не так вже й довго. Це означає, що гра маленька, небагато контенту? Чи може нас чекає оберемок патчів для виправлення недопрацювань? Наскільки оцінюєш виконану роботу і відповідність результату первинному задуму?

Розробка гри у цьому вигляді тривала близько 2 років. Так, гра не дуже велика. Після релізу ми плануємо підтримку, хотфікси. Подальші плани будуть сильно залежати від того, як гравці сприймуть наших дворфів. Щодо результату, основна частина нашої команди завжди прагне більшого. І я в тому числі. Але годинник Санти вважає інакше, тому зараз наша мета — довести основну масу ідей до релізу.

Для нашої аудиторії приємною несподіванкою було те, що гра відразу підтримуватиме українську мову. Можеш розповісти трохи про особливості локалізації? Чи виникали труднощі під час перекладу? Можливо, щось не можна було передати українською мовою без втрати змісту?

Ми вирішили не перекладати імена основних героїв. Тобто, вони так і залишаться Смешфістом, Форсером та Шедоу всіма мовами. Основними труднощами можна назвати пошук назв для інших істот.

Тобто англійська — це основна мова дворфів?

Імена для них ми вигадували під час нашої кампанії на Кікстартері. Тому, так. ) Вийшло, що вони козаки із туманного Альбіону або зі сонячної Флориди. ))

We Are The Dwarves

Чи кам’янистої Дворфівщини. ))) До речі, а у вас таки дворфи чи все ж гноми?

Дворфи. Канонічні дворфи. Гном, на мою думку, це щось схоже на дідуся з мульфільму про хлопчика Нільса та гусей. :)

Респект таким людям! А що скажеш про регіональні ціни?

Регіональна ціна буде, звісно. $14,99 для всіх і $7,99 для нашого регіону. Сумно ще те, що та ж Росія — окремий регіон у Steam, а Україна входить до СНД. Тому для того, шоб зробити трошки краще для співвітчизників, ми ставимо таку ціну на всьому просторі СНД.

Нам відомо, що у рекламній кампанії ви зробили ставку на західну пресу, розкажи, як наші іноземні колеги сприйняли гру?

Рекламна кампанія ще триває. Взагалі, ще з часів Кікстартеру ми отримували гарні відгуки як від преси так і від читачів. Ближче до релізу з’являтиметься більше контенту і публікацій. Наприклад, найближчим часом ми викладемо у мережу ґеймплейне відео. Де більш детально покажемо, як воно — бути дворфом-астронавтом. :)

Олексію, дякую за інтерв’ю. На прощання, що би ти побажав тим сміливцям, які наважаться очолити загін дворфів-астронавтів і врятувати експедицію?

Ніколи не здаватись! Бо лише за допомоги гравців дворфи матимуть шанс знову обійняти рідних!

Більше про гру читайте на офіційній сторінці We Are The Dwarves у Steam або у нас на сайті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02