web analytics

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time стане любовним листом до оригіналу. Про це заявили розробники після того, як анонсували нове вікно релізу гри на Ubisoft Forward. Однак, окрім запаленої свічки із тематичним краєвидом на фоні, нам більше нічого не показали.

Саме тому, студія випустила невелике інтерв’ю з людьми, які прямо залучені у процес: креативною директоркою Біо Джейд Адам Ґрейнджер (далі БДАҐ) і керівником розробки Майклом Макінтайром (далі ММ). Ми відібралили для вас найцікавіші моменти.

Минув рік із нашої останньої розмови про «Піски часу». Що змінилося відтоді?

ММ: Ми завершили етап попереднього виробництва й перейшли до повноцінної розробки. Ми вже створили невеличку версію гри, щоби переконатися в тому, що наші ідеї працюватимуть як треба.

Як би ви описали свій загальний підхід до ремейку Prince of Persia: The Sands of Time?

БДАҐ: Прославляти, поважати, модернізувати й додавати — це чотири стовпи, на яких базується наша робота над грою. У нас є речі, що не потребують змін, як-от біг по стінах чи кинджал, але є деталі, які ми модернізуємо. Наприклад, дизайн рівнів. Ми відчутно збільшуємо масштаб світу. Також трохи більше змінюємо завдання.

Що б ви хотіли, щоб відчували гравці, коли заново відкриватимуть для себе гру?

БДАҐ: Я хочу, щоби вони були вражені. Те, що ми робимо — це казка, масштаби якої будуть більшими за оригінал. Тут важливо все: візуальні образи, звуковий супровід тощо. Якщо ми дійсно зможемо переконатися, що люди відчувають себе перенесеними в цей світ, я думаю, ми перемогли.

Як ви підходите до принца й Фари? Чи потребують модернізації ці персонажі, чи їхні стосунки?

ММ: І так, і ні. Ми не збираємося розповідати іншу історію; це все та сама історія, яку ми знаємо з оригіналу, тому що вона була справді гарною. Було приємно, що історія кохання розповідається в грі таким чином, і тому ми хочемо вшанувати це, але є багато нюансів у тому, як ми можемо передати історію, яка, на нашу думку, справді збагатить враження гравців.

Якщо ви повернетеся назад і пограєте в оригінал, ви знайдете в пам’яті певні речі, які можуть вас здивувати. Мовляв, вони насправді не так багато говорили!

Поговоримо про тизер-трейлер. Як ви зупинилися на цьому образі, і що, на вашу думку, люди винесуть із нього?

ММ: Ми хотіли зосередитися на емоціях більше, ніж на інформації, тому що з цього ми почали. Гра схожа на казки «Тисяча й одна ніч»; в цьому є щось гарне і затишне. Ця прекрасна обстановка, нічне небо й свічка передають поетичну тих «Пісків часу», які пам’ятають люди.

БДАҐ: Ми хочемо, щоб ця свічка продовжувала горіти протягом багатьох років.

У Prince of Persia The Lost Crown було проведено значну роботу над автентичністю представлення перського мистецтва, музики й міфології. Ви робите щось подібне для The Sands of Time?

БДАҐ: Звичайно! У нашій команді є консультанти з питань перської культури, які допомагають нам. Ми поділяємо подібний ентузіазм щодо перських міфів, легенд і культури.

Співпраця з експертами й консультантами допомагає нам поширювати перську спадщину й історії про героїв у захопливий спосіб, а також покращує вміст нашої гри. Це проявляється у візуальному й звуковому зануренні, статуях, атмосфері й манері мовлення персонажів, дотримуючись художнього напряму оригіналу й нашого підходу підвищеного реалізму.

Чи є сенс у тому, щоб прибрати «ремейк» з назви?

ММ: Наша гра — це любовний лист до оригіналу. Ми буквально переробляємо цю гру з нуля за допомогою сучасних технологій, використовуючи переваги останньої версії рушія Anvil.

Тому нам не потрібно говорити, що гра є тим, чим вона є. Те, що ми пропонуємо, є чимось самостійним і призначене не лише для тих, хто любить оригінал, але й для всіх, хто хоче відкрити для себе чари «Пісків часу». І в її оригінальній назві є щось від поетичного відчуття гри, яке ми хочемо зберегти.


Нагадаємо, що до монреальського підрозділу Ubisoft приєдналися розробники з Торонто, щоби збільшити виробничі потужності. Адже вихід гри наразі заплановано у 2026 році. Не так багато часу залишилося.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

SEGA готує ще більше ремастерів ігор про Соніка

sonic x shadow generations

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

Assassin’s Creed Mirage, Prince of Persia: The Lost Crown та Rabbids: Legends of the Multiverse стали доступні на iOS

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft Toronto долучається до розробки ремейку Prince of Persia

p.ua.prince of persia the sands of time

Дивіться презентацію Ubisoft Forward разом із PlayUA усього через 7 днів

p.ua.ubisoft forward

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

Принц Дежавю. Перші враження від The Rogue Prince of Persia

therogueprinceofpersiagameplay