IO Interactive тизерить новий контент для Hitman

Розробники Hitman поділилися зі спільнотою жовтневим графіком оновлень. Згідно з ним 13-го числа слід очікувати нову підбірку контрактів та випробування Master Scarecrow, які, за словами розробників, стануть проблемою навіть для досвідчених гравців.

Також у кінці місяця планується вихід ще одного набору з 10 контрактів від спільноти. Різниця полягає в тому, що за нього відповідатиме один з гравців, а саме Hatch. Він відомий через свої проходження на швидкість та незвичний підхід до вирішення поставлених задач.

Та не варта була б ця новина уваги, якби не ще одна дата. IO Interactive оголосила про анонс свіжого контенту до гри 24 жовтня, але, скоріш за все, це буде не другий сезон. Що у голові в хитромудрих данців поки відомо лише Богу, а всім шанувальникам безшумного вбивці радимо позначити цю дату червоним олівцем у календарях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Fallout 76 отримала нову хвилю популярності завдяки серіалу

fallout 76

Розробники закопують Tekken 8 новою системою матчмейкінгу

tekken 8

«Аль Мор» проведе лекцію «Міфічні істоти: еволюційний аналіз виникнення драконів, феніксів та інших» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.dragon

«Не бути як Kingdom Hearts чи Fortnite» — Helldivers 2 відкрита для кросоверів, які мають сенс

helldivers 2

Nintendo проти колаборацій із власними персонажами на інших платформах

metroid

Легендарний «Офіс» повернеться на екрани у форматі нового серіалу

p.ua.Офіс

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

manor lords