iPhone перейде на USB-C. У 2023 році. Можливо.

Як відомо, якщо переважна більшість смартфонів на Android використовують для зарядження і передачі файлів USB-C, Apple вирішили створити власний. Порт Lightning встиг попсувати настрій багатьом власникам “яблучних” ґаджетів, але здається що це скоро залишиться в минулому. За інсайдерською інформацією від Bloomberg новий iPhone, вихід якого очікується у 2023 році, перейде на USB-C. Принаймні Apple точно і наполегливо тестує таку можливість. Ба більше, збирається створити адаптери для більш старих моделей.

Як основну причину цього рішення Марк Ґурман з Bloomberg вбачає той факт що європейське законодавство невдовзі зобов’яже усі девайси мати USB-C або можливість адаптера. Хоча б для того щоб завадити монополії у випадку певних товарів, до якої Apple впевнено наближувались весь цей час. Цікаво що ще до витоку інформації аналітик Мінґ-Чі Куо, який вже не вперше дуже впевнено передбачає що і як зробить Apple теж зробив припущення, що USB-C прийде на зміну Lightning.

Слід зазначити що “яблучні” планшети iPad Air, iPad Mini та iPad Pro вже виходили з USB-C, тому що його швидкість значно перевищує такий у Lightning (іронічно, враховуючи що назва порту перекладається як “Блискавка”).

Читайте також

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Xbox Cloud дозволяє запустити Fortnite на iOS та MacOS абсолютно безкоштовно

fsc42yswqaeae20

Apple подали в суд на творця української супергероїки Apple-Man

Apple

Apple переманює інженерів Xbox для створення власної консолі

41192 79817 000 lead tim cook xl

RØDE AI-Micro дозволить вам підключити два мікрофони через один порт USB-C… І ще багато чого!

Apple Music запрацювала на PlayStation 5

What Remains of Edith Finch стала доступною на IOS

What Remains of Edith Finch

Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: