iPhone перейде на USB-C. У 2023 році. Можливо.

Як відомо, якщо переважна більшість смартфонів на Android використовують для зарядження і передачі файлів USB-C, Apple вирішили створити власний. Порт Lightning встиг попсувати настрій багатьом власникам “яблучних” ґаджетів, але здається що це скоро залишиться в минулому. За інсайдерською інформацією від Bloomberg новий iPhone, вихід якого очікується у 2023 році, перейде на USB-C. Принаймні Apple точно і наполегливо тестує таку можливість. Ба більше, збирається створити адаптери для більш старих моделей.

Як основну причину цього рішення Марк Ґурман з Bloomberg вбачає той факт що європейське законодавство невдовзі зобов’яже усі девайси мати USB-C або можливість адаптера. Хоча б для того щоб завадити монополії у випадку певних товарів, до якої Apple впевнено наближувались весь цей час. Цікаво що ще до витоку інформації аналітик Мінґ-Чі Куо, який вже не вперше дуже впевнено передбачає що і як зробить Apple теж зробив припущення, що USB-C прийде на зміну Lightning.

Слід зазначити що “яблучні” планшети iPad Air, iPad Mini та iPad Pro вже виходили з USB-C, тому що його швидкість значно перевищує такий у Lightning (іронічно, враховуючи що назва порту перекладається як “Блискавка”).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Cценаристи Голлівуду страйкують через низьку оплату праці

wga

Apple виграли в суді проти Epic Games. Тепер уже остаточно

epic vs apple

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Розмірковуючи про розміри: iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

iphone14

Чому MacBook — це найкращий вибір для студентів та старшокласників?

macbook 02

iPhone 14: Чим відрізняється нова модель окрім цифри в назві

iphone14

В iOS 16 з’явиться підтримка джой-конів і ґеймпада Nintendo Switch

Switch Pro Controller

iOS 16, новий MacBook Air та багато іншого: головне з презентації Apple на WWDC-2022

apple wwdc 2022

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: