It Takes Two святкує 1 000 000 проданих примірників

Кооперативна головоломка It Takes Two від Йозефа Фареса (творця Brothers: A Tale of Two Sons, A Way Out і того самого добродія, який посилав “Оскар” нахрін) продалася накладом у понад мільйон примірників за неповний місяць з часу свого релізу. А зважаючи, що її ніяк не вийде пройти самому, то кількість гравців насправді є вдвічі більшою.

Варто зауважити, що цього результату було досягнуто з досить низькою рекламною активністю — успіх гри забезпечили передусім схвальні відгуки спільноти. Таким чином, як зауважили працівники студії Hazelight, темпи продажу гри досі залишаються доволі високими для гри такого калібру.

It Takes Two прийняли напрочуд тепло. Спільнота хвалить і крутий художній стиль, і зворушливу історію, і вигадливість механік, які на всі 100 виправдовують примусовий кооперативний режим. Гру вже зараз називають однією з найяскравіших новинок цього року та найкращих кооперативних ігор загалом. Редакція PlayUA повністю поділяє загальний захват стосовно It Takes Two, а докладніше про це ви зможете прочитати в нашому огляді, який з’явиться на сайті зовсім скоро.

Читайте також

It Takes Two. Uncharted для двох (Огляд)

It Takes Two

Стрім It Takes Two

It Takes Two

Заробити 1000$ не вийде: оголошено перші оцінки It Takes Two

It Takes Two

It Takes Two, Stronghold: Warlords — Порадник ґеймера: Березень 2021

It Takes Two

Підписка EA Play навесні поповниться новими іграми

Star Wars: Squadrons

Новий трейлер It Takes Two демонструє неймовірне різноманіття механік

It Takes Two

Західна преса тепло прийняла A Way Out

A Way Out майже добралася до релізу

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: