Йон стане новим чемпіоном League of Legends

Riot анонсували, що у патчі 10.16 у League of Legends з’явиться новий чемпіон — Йон! Хоча ігроладно він й стане новим, в лорі гри він був представлений ще сім років тому, коли у LoL з’явився його брат Ясуо.

Ігроладно Йон віддалено нагадує свого брата. Розпочнемо з його пасивної здібності Way of the Hunter. Вона, як і у його брата, подвоює шанс критичного удару, проте трохи зменшує шкоду від нього. Та тут є й одна відмінність — кожна друга атака Йона наноситиме додаткову магічну шкоду.

Його перша активна здібність, Mortal Steel, дає змогу персонажеві зробити випад клинком, який крім шкоди накладає на ворога мітку. Коли Йон наносить повторну мітку, він може ринути вперед підкидуючи ворога в повітря. Друга здібність Spirit Cleave — це удар по області, що наносить пошкодження в залежності від максимального здоров’я ворога та дає Йону щит. Третя здібність, Soul Unbound, переносить персонажа у його духовну форму та дає приріст до швидкості. Нарешті, ультимативна здібність Йона, Fate Sealed, дозволяє йому вдарити всіх героїв на певній лінії, перенестися за їхні спини та піднести їх у повітря.

Загалом Йон схожий ігровими механіками на свого брата, проте рівно настільки, аби гра за обох не здавалась однотипною. Найближчим часом персонаж з’явиться на тестових серверах, а згодом вже й у офіційному клієнті League of Legends.

Riot випустили 10-ти хвилинний анімаційний ролик, у якому розповідають історію Йона та його брата Ясуо.

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Riot випустить настільну гру за мотивами League of Legends

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

До League of Legends додали нового персонажа — дівчину-лань Ліллію

Lillia

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

У Valorant нарешті з’явилися рейтингові матчі

Riot Games анонсує серію офіційних турнірів по Valorant

Популярне