Йон стане новим чемпіоном League of Legends

Riot анонсували, що у патчі 10.16 у League of Legends з’явиться новий чемпіон — Йон! Хоча ігроладно він й стане новим, в лорі гри він був представлений ще сім років тому, коли у LoL з’явився його брат Ясуо.

Ігроладно Йон віддалено нагадує свого брата. Розпочнемо з його пасивної здібності Way of the Hunter. Вона, як і у його брата, подвоює шанс критичного удару, проте трохи зменшує шкоду від нього. Та тут є й одна відмінність — кожна друга атака Йона наноситиме додаткову магічну шкоду.

Його перша активна здібність, Mortal Steel, дає змогу персонажеві зробити випад клинком, який крім шкоди накладає на ворога мітку. Коли Йон наносить повторну мітку, він може ринути вперед підкидуючи ворога в повітря. Друга здібність Spirit Cleave — це удар по області, що наносить пошкодження в залежності від максимального здоров’я ворога та дає Йону щит. Третя здібність, Soul Unbound, переносить персонажа у його духовну форму та дає приріст до швидкості. Нарешті, ультимативна здібність Йона, Fate Sealed, дозволяє йому вдарити всіх героїв на певній лінії, перенестися за їхні спини та піднести їх у повітря.

Загалом Йон схожий ігровими механіками на свого брата, проте рівно настільки, аби гра за обох не здавалась однотипною. Найближчим часом персонаж з’явиться на тестових серверах, а згодом вже й у офіційному клієнті League of Legends.

Riot випустили 10-ти хвилинний анімаційний ролик, у якому розповідають історію Йона та його брата Ясуо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Скарнер Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

СКАРНЕР Огляд Вмінь 1

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Творці League of Legends звільняють 11% співробітників та закривають підрозділ Riot Forge

Riot Forge

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Смолдер Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

СМОЛДЕР Огляд Вмінь

Сезон 2024 | Три Барона | Нова Карта | Видалення Предметів | League of Legends

14 сезон КККлол копія