Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

З 14 листопада в Україні почне діяти так званий “карантин вихідного дня”: з 00:00 суботи і по 00:00 понеділка повинні бути закриті ТРЦ та інші “не загальноважливі та розважальні заклади”, ресторани будуть працювати лише на виніс. Обмеження стосуватимуться всього крім аптек (у тому числі ветеринарних), продуктових магазинів та АЗС. Разом з тим робота громадського транспорту додатково обмежуватись не буде.

Таке впровадження викликало обурення у Міністерства культури, а також власників і працівників кінотеатрів та кіноіндустрії в цілому. Як пояснює ситуацію власник мережі “Планета Кіно” Дмитро Деркач, до 80% прибутків кінотеатри отримують саме за вихідні дні, у той час як дистанціювання там організувати значно легше ніж, наприклад, у переповненому в робочі дні громадському транспорті:

В коментарях під постом люди запитують як саме можна підтримати мережі кінотеатрів у тяжкий період і доходять висновку, що покупки сертифікатів, абонементів тощо чи не єдине, що спадає на згадку.

Біля Кабінету міністрів України сьогодні проходила акція протесту в підтримку підприємців і особливо ресторанного бізнесу, який більше іншого страждає від карантинних заходів. Аналогічні акції відбулись також у Львові і Харкові.

Читайте також

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Кінотеатр “Планета Кіно” у Львові знову запрацює з вівторка

Планета Кіно

Російські загарбники знищили перший кінотеатр у Чернігові

Чернігів

Чому закрили перший кінотеатр Вінниці?

kinoteatrimkotsyubynskogo

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Gamesсom 2021 пройде у онлайн-форматі

gamescom

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: