web analytics

Карткову гру Guild of Dungeoneering та платформерм Never Alone безкоштовно роздають в Epic Games Store

В Epic Games Store розпочалася нова щотижнева роздача, і цього тижня окрім двох ігор ви додатково можете отримати віртуально виставку. Загалом, до кінця наступного четверга ви цілком безкоштовно та назавжди можете отримати карткову гру Guild of Dungeoneering, платформер Never Alone та онлайн виставку KID A MNESIA EXHIBITION.

Guild of Dungeoneering це покрокова гра, у якій вам потрібно досліджувати підземелля, паралельно вступаючи в карткові бої. І це все відбуватиметься з однією особливістю: ви не керуєте своїм персонажем, ви будуєте підземелля довкола нього.

Рушайте у неймовірну подорож разом з дівчинкою Нуною та її супровідником лисицею, які хочуть знайти причину метелиці, що загрожує знищити весь їх світ у цьому захоплюючому платформері Never Alone.

KID A MNESIA EXHIBITION це перевернутий цифровий/аналоговий всесвіт, створений з оригінальних замальовок та записів на честь повноліття альбомів Kid A та Amnesiac групи Radiohead.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням нa Guild of DungeoneeringNever Alone та KID A MNESIA EXHIBITION ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Idle Champions of the Forgotten Realms та Redout 2 можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.epic games store 13.06

Farming Simulator 22 можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.farming simulator 22

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Orcs Must Die! 3 та Cat Quest II можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Orcs Must Die! 3

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica