Карткову гру Guild of Dungeoneering та платформерм Never Alone безкоштовно роздають в Epic Games Store

В Epic Games Store розпочалася нова щотижнева роздача, і цього тижня окрім двох ігор ви додатково можете отримати віртуально виставку. Загалом, до кінця наступного четверга ви цілком безкоштовно та назавжди можете отримати карткову гру Guild of Dungeoneering, платформер Never Alone та онлайн виставку KID A MNESIA EXHIBITION.

Guild of Dungeoneering це покрокова гра, у якій вам потрібно досліджувати підземелля, паралельно вступаючи в карткові бої. І це все відбуватиметься з однією особливістю: ви не керуєте своїм персонажем, ви будуєте підземелля довкола нього.

Рушайте у неймовірну подорож разом з дівчинкою Нуною та її супровідником лисицею, які хочуть знайти причину метелиці, що загрожує знищити весь їх світ у цьому захоплюючому платформері Never Alone.

KID A MNESIA EXHIBITION це перевернутий цифровий/аналоговий всесвіт, створений з оригінальних замальовок та записів на честь повноліття альбомів Kid A та Amnesiac групи Radiohead.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням нa Guild of DungeoneeringNever Alone та KID A MNESIA EXHIBITION ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте шутер DAEMON X MACHINA безкоштовно і назавжди

Epic Games Store

Українська серія стратегій Strategic Mind вривається у EGS

Strategic Mind: Fight for Freedom

Relicta безкоштовно роздають в Epic Games Store

Epic Games Store

У Fortnite оселилися величезні, але милі тваринки

fortnite klombo 2 1920x1080 b1dc26f9f662

Galactic Civilizations III безкоштовно роздають в Epic Games Store

epic games store

Gods Will Fall безкоштовно роздають в Epic Games Store

epic games store

Death Stranding: Director’s Cut вийде в Steam та EGS навесні

Death Stranding: Director's Cut

Трилогію Tomb Raider безкоштовно роздають в Epic Games Store

epic games store

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: