Карткову гру Guild of Dungeoneering та платформерм Never Alone безкоштовно роздають в Epic Games Store

В Epic Games Store розпочалася нова щотижнева роздача, і цього тижня окрім двох ігор ви додатково можете отримати віртуально виставку. Загалом, до кінця наступного четверга ви цілком безкоштовно та назавжди можете отримати карткову гру Guild of Dungeoneering, платформер Never Alone та онлайн виставку KID A MNESIA EXHIBITION.

Guild of Dungeoneering це покрокова гра, у якій вам потрібно досліджувати підземелля, паралельно вступаючи в карткові бої. І це все відбуватиметься з однією особливістю: ви не керуєте своїм персонажем, ви будуєте підземелля довкола нього.

Рушайте у неймовірну подорож разом з дівчинкою Нуною та її супровідником лисицею, які хочуть знайти причину метелиці, що загрожує знищити весь їх світ у цьому захоплюючому платформері Never Alone.

KID A MNESIA EXHIBITION це перевернутий цифровий/аналоговий всесвіт, створений з оригінальних замальовок та записів на честь повноліття альбомів Kid A та Amnesiac групи Radiohead.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням нa Guild of DungeoneeringNever Alone та KID A MNESIA EXHIBITION ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Midnight Ghost Hunt безкоштовно роздають в Epic Games Store

midnight ghost hunt

У Epic Games Store роздають Fallout: New Vegas – Ultimate Edition

fallout new vegas

У Epic Games Store зʼявиться віртуальний кешбек

Epic Games Store

В Epic Games Store можна безкоштовно отримати Death Stranding

Death Stranding

Dove та Epic Games виступили проти сексуалізації жінок у відеоіграх

dove

Fortnite отримає рейтинговий режим

Fortnite

Цього тижня в Epic Game Store можна цілком безкоштовно отримати The Sims 4 та 3 доповнення

the sims 4

Нову роздачу в EGS можна пропускати, там Poker Club та російська Breathedge

poker club

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: