Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

Одна з найкращих ігор 2024 року, Balatro, потрапила у халепу через дивне рішення рейтингової комісії, яка зненацька підняла віковий рейтинг з 3+ до 18+, аргументуючи своє рішення наявністю “азартних механік” у грі. Через це певний час гравці не матимуть змоги придбати проєкт у деяких регіонах цифрових консольних крамниць, як повідомив видавець Playstack.

Подібні звинувачення є максимально абсурдними, оскільки, попри наявність традиційних гральних карт, Balatro є роуґлайком, де гравцеві просто треба збирати комбінації карт. До всього, гра не має ні мультиплеєра, ні мікпролатежів чи бустерів з випадковими картами. Інакше кажучи, Magic: The Gathering чи Hearthstone цілком справедливо є азартними іграми, що заслуговують відповідного вікового рейтингу, але там нема звичних чотирьох мастей, тому рейтингова комісія у вус не дує і спокійно вважає ці проєкти придатними для дітей.

Представники видавництва та самотній розробник localthunk додали, що не підтримують та не заохочують до азартних ігор у будь-якій формі, а рішення рейтингової комісії є необґрунтованим.

Проблему з доступністю Balatro на консолях обіцяють вирішити найближчим часом. Ті, хто встигли придбати гру, можуть не хвилюватися — з цифрових бібліотек її не забиратимуть. Наразі без проблем проєкт продається у Steam, де нещодавно з’явилась повноцінна підтримка гри на MacOS і Steam Deck.

Як стало відомо, Balatro виявилася справжнім хітом цього року, оскільки за перші три дні продажі склали накладом 250 000 копій, а оцінки західних видань за версією агрегатора Opencritic становили цілих 92 зі 100 балів, що робить її другою найбільш високо оціненою грою 2024 року відразу після Final Fantasy VII Rebirth. Крім цього, онлайн інді-хіта в Steam тільки збільшується та щоденно налічує близько 30 000 гравців на своєму піку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Наступна Ori вийде лиш тоді, коли студія придумає ще одну захопливу історію

ori 3

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita