Керівник Embracer Group бере провину в занепаді холдингу на себе

Після зірваної угоди на 2 млрд доларів минулого року, шведський холдинг Embracer Group почав занепадати. Скасування ігор, звільнення співробітників, закриття та продаж студій і нещодавно стало відомо, що холдинг трансформується у три окремі самостійні установи.

Керівник Embracer Group Ларс Вінгефорс в інтерв’ю виданню GameIndustry.biz сказав, що чимала частина критики через реструктуризацію спрямована у його бік була цілком справедливою.

Як лідер та власник я беру на себе відповідальність за припущені помилки. Якби я знав що все дійде до цього, то діяв би зовсім по іншому. Я впевнений, що заслуговую усю критики в свій адрес, але не думаю що інша частина команди заслуговує її теж. Проте зрештою, я повинен вірити в нашу глобальну ціль, яку ми поставили перед собою, яка все ще актуальна, і ми реалізуємо її завдяки новій структурі компанії.

Світ змінився і нам також потрібно змінюватися, як би важко це не було. Зараз ми не можемо дозволити собі розробку тих ігор, які планували три роки тому, оскільки повинні адаптуватися до нових умов. Але завіряю вас, що продовжимо розробляти та видавати нові проєкти. У нас гарне портфоліо ігор, порівнюючи з іншими ігровими компаніями, і з роками воно тільки збільшуватиметься.

Ларс Вінгефорс

Офіційно холдинг завершив реструктуризацію і найближчим часом не планує ні нових звільнень, ні придбань. Фінансовий звіт за повний фінансовий рік з’явиться 23 травня у якому представники компанії також поділяться планами на майбутнє.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Embracer Group розпадеться на три незалежні компанії

Embracer Group

Розробники ремейку Dead Space працюють над Battlefield

battlefield

Gearbox Publishing перейменували у Arc Games

hyper light breaker

Embracer Group продала творців Borderlands компанії Take-Two за 460 млн доларів