web analytics

Керівник розробки Resident Evil 7 відповідає за 9 частину

Компанія Capcom несподівано для всіх вирішила розкрити одну з таємниць стосовно того, хто ж керує розробкою прийдешньої Resident Evil 9. Ним виявився Коші Наканіші, керівник Resident Evil Revelations та Resident Evil 7: Biohazard, а також причетний до створення Resident Evil 5, Resident Evil: The Mercenaries 3D і Resident Evil: Revelations 2.

Пан Наканіші говорить, що йому було складно зрозуміти, що саме робити після 7 частини, однак зараз він знайшов ту саму особливість, яка відрізнятиме нову частину від інших. Втім, поки жодними конкретними подробицями він ділитися не став.

Відомий інсайдер Dusk Golem раніше казав, що особливістю RE9 стане відкритий світ, але через непідготовленість рушія RE Engine до нього гру відклали на кінець 2025 чи початок 2026 року. За минулим планом горрор мали представити ще минулого місяця.

До того ж оголошення про керівника розробки наступної Resident Evil підтверджує минулу інформацію Dusk Golem, який казав, що при розробці Resident Evil 8 команда розділилися на дві окремі: одна створила RE Village/8, а інша, якою керує Коші Наканіші, стала розробляти RE9. Тобто гра створюється з 2018 року і якщо вийде наприкінці 2025, то матиме найдовший термін розробки в історії серії — 7 років.

Наразі Dusk Golem не дуже розуміє, наскільки сильно перезавантажилась її розробка. Зазвичай це стандартна практика для серії, якщо згадати оригінальні 2 і 4 частини, але навіть їх не створювали по 7 років. Від прийдешньої гри Capcom закономірно очікує гарні продажі та визнання гравцями і критиками на рівні з останніми ремейками, додає інсайдер.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Capcom мріють про нові кросовери з SNK і Marvel, а також не забувають про франшизу Mega Man

capcom marvel mega man

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

Capcom придбала анімаційну студію Minimum Studios

capcom

Три класичні Resident Evil вийдуть на ПК в GOG

resident evil

Monster Hunter Stories перевидали через закриття eShop на Nintendo 3DS

Monster Hunter Stories

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong