Керівник серії Titanfall готує щось “новеньке”

Режисер серії Titanfall Стів Фукуда очолює команду в Respawn, яка на ранній стадії розробки працює над “чимось новим”.

Як розповів бос Respawn Вінс Зампелла  в інтерв’ю Axios, нової частини Titanfall не планується, хоча студія хотіла б повернутися до серії в якийсь момент. Наразі режисер Titanfall і Titanfall 2 Стів Фукуда очолює “дуже маленьку” команду “skunkworks” над новим проектом в Respawn. Зампелла каже, що “місія полягає в тому, щоб знайти задоволення в чомусь новому”.

“Щось нове” — це дуже маленька цитата, але вона дає привід до спекуляцій. Решта ж цитати свідчить про те, що Respawn наразі працює над прототипом, щоб протестувати нові ідеї ґеймплея, на основі яких буде побудовано цілий новий проект. Результатом може стати нова гра, хоча не виключено, що команда зможе порадувати нас знайомими серіями.

Після створення ігор серії Medal of Honor для EA, Зампелла заснував нову студію Infinity Ward, яка створила Call of Duty для конкурента EA – компанії Activision. Завдяки сиквелам та вдосконаленню, IW зробила Call of Duty однією з найбільших та найвпливовіших ігрових серій усіх часів. Гострий розрив з Activision призвів до того, що Зампелла став співзасновником Respawn, де команда створила Titanfall

Ми вже знаємо, що після запуску STAR WARS Jedi: Survivor Respawn має в розробці ще дві гри за Зоряними війнами, хоча це майже все, що ми знаємо про те, що відбувається в студії — не враховуючи оновлення для Apex Legends

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дай йому бензину, він його любив. Огляд фільму «Фуріоза. Шалений Макс. Сага»

furiosa a mad max saga cover

XDefiant | Юбісофт змогли? (UAGames)

t9

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Палаючий стрім World of Warcraft: Cataclysm Classic

untitled

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario

IGN придбала Eurogamer, Digital Foundry та ще майже десяток західних ігрових видань

ign

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

(Р)еволюція в світі бюджетних клавіатур — Огляд клавіатури Hator Rockfall 2 Mecha

hator rockfall 2 mecha review yt v01