Кевін Гарт зіграє Роланда в екранізації Borderlands

Новим поповненням акторського складу фільму Borderlands став Кевін Гарт. Майже два місяці переговорів знадобилося на те, щоби затвердити Кевіна на роль Роланда, колишнього солдата, який вміло вправляється з будь-якою зброєю.

Творець серіалу «Чорнобиль», Крейг Мезін, пише сценарій Borderlands. Режисером стрічки є Ілай Рот, який працював над такими фільмами як «Хостел», «Афтершок», «Хто там?» та іншими. А Кейт Бланшетт виконає роль Ліліт, з якою в Роланда бути романтичні стосунки, поки він не помер.

Borderlands є новою для нього [Кевіна] роллю. Ми дуже раді, що нам випаде змога відкрити глядачам новий бік Кевіна, якого вони ще ніколи не бачили. Він буде неймовірним Роландом!

Елай Рот

Окрім режисера стрічки, про каст Кевіна висловився й Натан Кагейн, президент Lionsgate Motion Picture Group. Він зазначив, що актор знімався у одних з найбільших блокбастерів, в той час як оригінальним матеріалом, яким надихаються при створені фільму є одна з найпопулярніших у світі ігор. Також він прокоментував пророблену командою роботу: «Нам подобається те, як наша команда адаптує цю історію, і ми не могли попасти в кращі руки, ніж зараз».

Зйомки кіноверсії Borderlands розпочнуться в Будапешті вже за кілька тижнів, тож про навіть приблизну дату прем’єри говорити зараз важко. Те ж стосується й сюжету фільму, про який залишається лише гадати. Втім, тепер цікаво, кому дістануться ролі двох інших Мисливців за Сховищами.

Читайте також

Джек Блек озвучить Клептрепа в екранізації Borderlands

Tales from the Borderlands повернеться у продаж наступного тижня

Кіноверсію Borderlands зніматимуть у Будапешті

“Джон Вік 4” тепер не вийде в один день з “Матрицею 4”

джон вік

Екранізацію Borderlands очолить режисер трешових жахастиків

Tales from the Borderlands матиме продовження

Tales from the Borderlands

У Borderlands 3 додадуть подію з легендарними скарбами

Borderlands 3

Огляд фільму «Рембо: Остання кров»

Рембо: Остання кров / Rambo 5: Last Blood (2019)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: