Кіану Рівз поділився новими подробицям «Джон Уік 4»

Кіану Рівз в інтерв’ю для Total Film поділився новими подробицями «Джон Уік 4». За словами актора, у четвертій частині бойовика про найманого вбивця буде ще більше екшну, ніж у трьох попередніх фільмах, при чому «набагато» більше.

Бойові мистецтва у фільмі вийдуть на новий рівень завдяки поповненню акторського складу майстром бойових мистецтв та актором Донні Єном, який виконує роль Кайна, антагоніста 4 частини.

Він [Донні Єн] чудовий актор, а також навчений боєць. Його здатність вдосконалювати хореографію за допомогою власної творчості сягає світового рівня. Коли до цього додати роки тренування Кіану Рівза для «Джона Уіка», ви отримуєте щось дуже особливе.

— Скотт Роджерс, координатор трюків

Кіану Рівз також розповів, що «Джон Уік 4» це найважча фізична роль за всю його кар’єру. За словами актора, його натренували так, що він тепер володіє цілим набором інструментів. Також Кіану додав, що у четвертій частині у серію повернеться car-fu, використання машини як зброї, для чого актор теж старанно відточував свої навички.

Ми вивели керування автомобілем на новий рівень, що мені дуже сподобалося. Тут будуть повороти і на 180 і на 270 градусів, дрифт та інше. Було дуже весело навчитися цим трюкам та показати їх у фільмі.

Кіану Рівз називає четверту частину неймовірною і, можливо, найкращим фільмом у серії, а подивитися його можна буде незабаром, адже прем’єра «Джон Уік 4» в Україні відбудеться 23 березня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

«Джон Вік» отримає аніме адаптацію (і ще один серіал)

john wick anime

Cyberpunk 2077 (і Phantom Liberty) отримає офіційну українську локалізацію!

Cyberpunk 2077

Прокинувся внутрішній Джонні Сільвергенд: Кіану Рівз повернувся у свій рок-гурт Dogstar

Кіану Рівз

Гравці в Destiny 2 віддають шану покійному Ленсу Реддіку

zavala

Помер актор Ленс Реддік («Джон Уік», Destiny 2, Horizon)

lance (1)

Четвертий «Джон Уік» — ймовірно найкращий бойовик в історії

Джон Уік

Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

sasha grey cyberpunk