Кіборга викинули зі сольного фільму про Флеша

Рей Фішер, який у кіновсесвіті DC виконував роль Кіборга, раніше отримав пропозицію з’явитися у фільмі “Флеш”, проте зараз невеличку роль актора повністю видаляють зі сценарію. Сталося це через конфлікт актора з президентом DC Films — Волтером Хамадою, який наразі безспосередньо контролює створення стрічки.

Фішер у своєму твіттері публічно відмовився від ролі у “Флеші”, а також від усіх подальших ролей у фільмах, до створення яких буде бодай трохи причетний Волтер Хамада. Актор розповів, що Волтер є небезпечною людиною, яка готова покривати інших. Крім того, Фішер звинуватив Хамаду у тому, що той робив все, аби знехтувати проблемами, які виникали під час розслідування проблем на зйомках “Ліги Справедливості”.

Зараз залишається під питанням майбутнє Рея Фішера у ролі Кіборга. Тим паче, це вже не перший конфлікт актора з керівництвом. Раніше він звинувачував Джосса Відона, який зайняв пост Зака Снайдера у режисерському кріслі “Ліги Справедливості”, у непрофесійній поведінці та расизмі. 4 вересня представники Warner Bros. зробили заяву, що Рей Фішер не допомагає у розслідуванні та наговорює на управління компанії. Щоправда, пізніше, коли розслідування закінчилося, Warner Bros. оголосили, що зробили все, аби виправити ситуацію.

Читайте також

Що пішло не так із Суперменом Генрі Кавілла

Супермен Генрі Кавілл

Молода орлиця. Огляд фільму «Диво-жінка 1984»

Диво-жінка 1984 / WW84 (2020)

Українські глядачі одними з перших у світі побачать “Диво-жінку 1984”

MANGUA X: Бетмен та Марвел в аніме або Надприродні Черепашки-Ніндзя Трансформери

Джаред Лето зіграє Джокера у “Лізі Справедливості” Снайдера

Творці фільму The Batman показали оновлений логотип героя

Джокер та Отруйний Плющ восени з’являться у Fortnite

Fortnite: The Last Laugh Bundle

Серіали DC переїдуть на HBO Max

DC

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: