Кіборга викинули з сольного фільму про Флеша

Рей Фішер, який у кіновсесвіті DC виконував роль Кіборга, раніше отримав пропозицію з’явитися у фільмі “Флеш”, проте зараз невеличку роль актора повністю видаляють зі сценарію. Сталося це через конфлікт актора з президентом DC Films — Волтером Хамадою, який наразі безспосередньо контролює створення стрічки.

Фішер у своєму твіттері публічно відмовився від ролі у “Флеші”, а також від усіх подальших ролей у фільмах, до створення яких буде бодай трохи причетний Волтер Хамада. Актор розповів, що Волтер є небезпечною людиною, яка готова покривати інших. Крім того, Фішер звинуватив Хамаду у тому, що той робив все, аби знехтувати проблемами, які виникали під час розслідування проблем на зйомках “Ліги Справедливості”.

Зараз залишається під питанням майбутнє Рея Фішера у ролі Кіборга. Тим паче, це вже не перший конфлікт актора з керівництвом. Раніше він звинувачував Джосса Відона, який зайняв пост Зака Снайдера у режисерському кріслі “Ліги Справедливості”, у непрофесійній поведінці та расизмі. 4 вересня представники Warner Bros. зробили заяву, що Рей Фішер не допомагає у розслідуванні та наговорює на управління компанії. Щоправда, пізніше, коли розслідування закінчилося, Warner Bros. оголосили, що зробили все, аби виправити ситуацію.

Читайте також

Нову подію в Rocket League присвятили Гелловіну та Бетмену

Rocket League

Реабілітація франшизи — Огляд фільму «Загін Самогубців: Місія на виліт»

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Якою вийшла Ліга Справедливості Зака Снайдера? (Хитикай)

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: