Кількість PlayStation 5 без дисководу значно менша

Чимало ресурсів у мережі повідомили про те, що кількість цифрових версій PlayStation 5 значно менша за версії з дисководом. Якщо вірити цій інформації, то у Великобританії кількість консолей без дисководу складає лише 25%, а то й узагалі 20%.

В Сполучених Штатах Америки ситуація доволі схожа. В різних місцях частка поставок варіюється від 13% до 33%, але в середньому кількість PS5 Digital Edition також складає 25%. Така ж інформація поступає і від деяких джерел з інших країн.

Про розбіжність кількості консолей повідомляли і самі Sony. За їх словами, придбати цифрову версію PS5 в перший час може бути складніше, але компанія спробує задовільнити потреби усіх покупців. За словами голови Sony Interactive Entertainment Джима Раяна, причиною такої розбіжності може бути те, що компанія ніколи не випускала дві моделі консолей одночасно.

Також кілька днів тому було повідомлено, що найближчим часом для передзамовлення стане доступною більша кількість PlayStation 5. Додаткові відвантаження планують провести до кінця поточного року.

Читайте також

PlayStation 5 в Україні раптово подорожчала. Заодно розпочалося передзамовлення

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

Не спішіть купувати PS5 і ось чому. Важливі подробиці про PS5 (OLDboi)

Покращена версія Destiny 2 для PS5 і Xbox Series вийде у грудні

Destiny 2

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Популярне