Killers and Thieves — новий проект творця The Banner Saga

C_WAi_kaLE5J.878x0.Z-Z96KYq

Творчий керівник минулорічної ролівки The Banner Saga — Алекс Томас, анонсував нову гру під назвою Killers and Thieves. Новий проект створюєються новосформованою командою Candle & Key, на чолі якої пан Алекс. Ті, хто чекає The Banner Saga 2, не хвилюйтесь — розробка гри іде за планом.

У Killers and Thieves гравцю належить взяти на себе роль керівника гільдії злочинців. Очоливши підпільну організацію, можна буде наймати злодіїв різного типу, які, до речі, генеруватимуться випадково. Присутній також розвиток персонажів. До прикладу, беручи у свою команду пройдисвіта, з часом його можна розвинути до рівня холоднокровного вбивці або непомітного крадія. Кожен з героїв матиме унікальні зовнішність на набір навичок і здібностей.

Місця, в яких ми плануватимемо злочини, так само генеруватимуться випадково. Процес керування відбуватиметься у реальному часі. Відтак, якщо якийсь із ваших підопічних потрапить у халепу, його можуть посадити до в’язниці. А у випадку смерті ви його втратите назавжди. Що цікаво, гравець не тільки керуватиме командою, але й сам спробує себе у ролі грабіжника.

Окрім заробляння грошей шляхом все нових і нових злочинів, у Killers and Thieves доведеться змагатися з конкуруючими бандами.

Розробники обіцяють повноцінну сюжетну кампанію, а крім неї ще й купу випадкових завдань.

detail (1)

Реліз гри запланований на 2016-тий рік, ексклюзивно для PC.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Ремастери Gears of War на Unreal Engine 5 уже готують до релізу

gears collection

Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix