Killers and Thieves — новий проект творця The Banner Saga

C_WAi_kaLE5J.878x0.Z-Z96KYq

Творчий керівник минулорічної ролівки The Banner Saga — Алекс Томас, анонсував нову гру під назвою Killers and Thieves. Новий проект створюєються новосформованою командою Candle & Key, на чолі якої пан Алекс. Ті, хто чекає The Banner Saga 2, не хвилюйтесь — розробка гри іде за планом.

У Killers and Thieves гравцю належить взяти на себе роль керівника гільдії злочинців. Очоливши підпільну організацію, можна буде наймати злодіїв різного типу, які, до речі, генеруватимуться випадково. Присутній також розвиток персонажів. До прикладу, беручи у свою команду пройдисвіта, з часом його можна розвинути до рівня холоднокровного вбивці або непомітного крадія. Кожен з героїв матиме унікальні зовнішність на набір навичок і здібностей.

Місця, в яких ми плануватимемо злочини, так само генеруватимуться випадково. Процес керування відбуватиметься у реальному часі. Відтак, якщо якийсь із ваших підопічних потрапить у халепу, його можуть посадити до в’язниці. А у випадку смерті ви його втратите назавжди. Що цікаво, гравець не тільки керуватиме командою, але й сам спробує себе у ролі грабіжника.

Окрім заробляння грошей шляхом все нових і нових злочинів, у Killers and Thieves доведеться змагатися з конкуруючими бандами.

Розробники обіцяють повноцінну сюжетну кампанію, а крім неї ще й купу випадкових завдань.

detail (1)

Реліз гри запланований на 2016-тий рік, ексклюзивно для PC.

Читайте також

Автори The Banner Saga працюють над онлайн-екшеном

The Banner Saga 3

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

На серії The Banner Saga та Van Helsing діють шалені знижки

Banner Saga

Nintendo анонсувала Switch Lite

Square Enix E3 за версією PlayUA

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: