Кінг-Конг та Ґодзілла можуть з’явитися у… Call of Duty: Warzone?

Це може здатися доволі дивним, однак існує можливість того, що у королівській битві Call of Duty: Warzone відбудеться колаборація з Кінг-Конгом та Ґодзіллою. Про це повідомляє ігровий журналіст Том Хендерсон, який неодноразово повідомляв про можливі анонси заздалегідь.

Варто розуміти, що така можливість поки залишається лише на рівні чуток, однак це не виключає того, що подібна колаборація все ж може відбутися. Натяки на неї вперше з’явилися у Твіттері від користувача, який незадовго після цього видалив свій аккаунт. Він показав кілька концептуальних артів, де були зображення Кінг-Конга, який збиває літак часів Другої світової війни з неба, та Ґодзілла, який знищував наземні війська синім яскравим променем.

Як повідомляється, ці зображення стояли поруч з іншими зображеннями другого сезону Warzone, через що їм приділили більше уваги, аніж звичайним концепт-артам.

Зараз, проте, залишається невідомо, чи зможуть розробники втілити подібне у Warzone, оскільки спершу гру не планували підтримувати довго, й їй не вистачає технічних характеристик для того, аби зробити крок вперед. Том Хендерсон,між іншим, називає це однією з основних причин анонсу Warzone 2.

Однак, зараз не зовсім зрозуміло, чому і Кінг-Конг, і Годзілла були зображені в епоху Другої світової війни в Warzone. Можливо, це просто для того, щоб отримати уявлення про те, як у Warzone 2 можна буде проводити великі події, або Activision може поставитися до цієї ідеї набагато серйозніше, і це стане першою справжньою масовою співпрацюю, яку ми бачимо між фільмом і Call of Duty.

– пише Том Хендерсон

Читайте також

Мобільна Call of Duty Warzone ввійшла у стадію закритого альфа-тестування

Call of Duty Warzone Mobile

Кінг-Конг та Ґодзілла атакують у Call of Duty: Warzone вже сьогодні

Warzone

Наближається нова ера Call of Duty: Цьогорічна Modern Warfare 2 отримала логотип

Call of Duty: Modern Warfare

Снуп Доґ став новим оперативником Call of Duty Vanguard та Warzone

Snoop Dogg Call of Duty

Проєкти Activision Blizzard більше не продаватимуться в Росії

activision blizzard

Вперше за 18 років у нас не буде нової Call of Duty

call of duty

Анонсовано Call of Duty: Warzone 2 та Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Microsoft випускатиме Call of Duty на Nintendo Switch

Activision Blizzard

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: