Кінг-Конг та Ґодзілла можуть з’явитися у… Call of Duty: Warzone?

Це може здатися доволі дивним, однак існує можливість того, що у королівській битві Call of Duty: Warzone відбудеться колаборація з Кінг-Конгом та Ґодзіллою. Про це повідомляє ігровий журналіст Том Хендерсон, який неодноразово повідомляв про можливі анонси заздалегідь.

Варто розуміти, що така можливість поки залишається лише на рівні чуток, однак це не виключає того, що подібна колаборація все ж може відбутися. Натяки на неї вперше з’явилися у Твіттері від користувача, який незадовго після цього видалив свій аккаунт. Він показав кілька концептуальних артів, де були зображення Кінг-Конга, який збиває літак часів Другої світової війни з неба, та Ґодзілла, який знищував наземні війська синім яскравим променем.

Як повідомляється, ці зображення стояли поруч з іншими зображеннями другого сезону Warzone, через що їм приділили більше уваги, аніж звичайним концепт-артам.

Зараз, проте, залишається невідомо, чи зможуть розробники втілити подібне у Warzone, оскільки спершу гру не планували підтримувати довго, й їй не вистачає технічних характеристик для того, аби зробити крок вперед. Том Хендерсон,між іншим, називає це однією з основних причин анонсу Warzone 2.

Однак, зараз не зовсім зрозуміло, чому і Кінг-Конг, і Годзілла були зображені в епоху Другої світової війни в Warzone. Можливо, це просто для того, щоб отримати уявлення про те, як у Warzone 2 можна буде проводити великі події, або Activision може поставитися до цієї ідеї набагато серйозніше, і це стане першою справжньою масовою співпрацюю, яку ми бачимо між фільмом і Call of Duty.

– пише Том Хендерсон

Читайте також

TikTok мокріє через Ґоуста з Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare II

Щорічна доза. Огляд кампанії Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

Call of Duty: Modern Warfare II

Розробники Call of Duty бажають створити окрему гру про Ґоуста

Call of Duty: Modern Warfare II

Чутки: У Call of Duty: Modern Warfare II зʼявляться Мессі та Неймар

call of duty modern warfare ii

Activision анонсує нового Креша на The Game Awards 2022

crash bandicoot

Call of Duty: Modern Warfare 2 матиме режим від третьої особи

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Ретрострім Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Пʼятничні побігеньки — Стрім Call of Duty Warzone

Warzone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: