web analytics

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

Анонсований у 2020 році фільм за мотивами Metal Gear Solid під патронатом Sony Pictures досі у виробництві, про що повідомив продюсер Аві Арад виданню Game.

За його словами, робота над сценарієм стрічки досі продовжується. Сюжет повинен здивувати всіх: від давніх шанувальників до зовсім не знайомих із оригінальною серією ігор. Фільм буде дуже медитативним і повільним, що можливо натякає на чималу кількість стелс сцен. Пан Арад також додав, що як із будь-якою своєю роботою завжди хоче зробити її настільки добре, наскільки це можливо, а особисто від Metal Gear Solid він очікує приголомшливого результату.

У 2020 році роль Снейка мала дістатися Оскару Айзеку, а вже у лютому цього року інсайдер Даніель Ріхтман повідомив, що актор більше не закріплений за нею. При цьому режисером кіноадаптації Metal Gear Solid досі значиться Джордан Воґт-Робертс, який працював над картинами “Конг: Острів Черепа” та “Королі літа”.

Нагадаємо, що кінокомпанія Аві Арада Arad Productions також працює над фільмом із живими акторами за мотивами The Legend of Zelda, режисером якої став Вес Болл.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

five nights at freddy's security breach

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

fnaf scott

«Фанати будуть в захваті». Режисер фільму за мотивами The Legend of Zelda впевнений в якості стрічки

the legend of zelda

Гендиректора Paramount Global звільняють за сповільнення продажу компанії

p.ua.Боб Бакіш

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Містична риболовля Dredge отримає кіноадаптацію

Dredge