Клаус

Клаус, Диво-Жінка та Фафгрд — Дайджест коміксів #9

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Грудень майже завершився, ось-ось настане Новий рік, що принесе з собою купу нових коміксів. Та 2019 просто так не здається і його останній місяць вийшов насиченішим на новини, ніж два минулі. Що нового показали спільноті, хто з ким посварився за «Г» та чому настало свято на вулиці любителів японської кухні — у свіженькому випуску комікс-дайджесту від PlayUA.

Видавництво Vovkulaka

Якщо хтось і здивував комікс-спільноту у грудні, то це було видавництво Vovkulaka. Анонсу легендарної «Касти Мета-Баронів» ніхто не очікував щонайменше найближчі 2 роки. Епічна історія, що стала справжньою іконою космічної опери серед мальописів. Цей графічний роман створили виходець з України Алехандро Ходоровські та художник Хуана Гіменеса, з праць якого й досі черпають натхнення тисячі художників з усього світу. Мальопис розповідає про долю династії войовничих Мета-Баронів в далекому майбутньому, коли людство розселилося на сотнях планет галактичної імперії. Видати планують у 2020 році, восени. Формат буде великий, альбомний, як у оригіналу і під однією палітуркою вміщатимуться два томи. Що ще тут можна сказати? Давайте форму передзамовлення.

Крім того, видавництво розповіло, що перекладом книги «Світ Cyberpunk 2077» займається локалізаційна спілка Шлякбитраф, знана своїми перекладами відеоігор. Тож цей наповнений лором артбук у надійних руках. Якщо команда впоралася з Брамою Балдура, то це для них взагалі дрібничка.

Видавництво Mal’opus

Mal’opus весь місяць сидів собі тихенько, як на кінець вирішив підірвати хлопавку анонсів і розповісти, що готується на наступний рік. Найперш оновили та конкретизували інформацію щодо артбуку «Світ гри Death Stranding». Він вийде 28 січня і його перекладом також зайнята локалізаційна спілка Шлякбитраф.

Крім того, наступного року на нас чекають продовження уже розпочатих серій. У першому кварталі 2020 року вийдуть:

  • «Скотт Пілігрим проти всього світу»
  • «Місто Гріхів. Жінка, за яку варто вбивати»
  • «Голуб Геннадій 2»

Та найцікавіше ховається у пачці свіженьких анонсів. Найперше хочу згадати анонс іще одного артбуку, тільки на цей раз за грою The Last of Us: Part II. Він називатиметься «Світ гри The Last Of Us: Частина ІІ», вийде у той же час, що й у всьому світі, на початку червня. Крім того, видавництво Мальопус видасть комікс-приквел гри — «The Last Of Us: Американські мрії». Оповідь написано сценаристом гри і вона розповість вам історію Еллі. Очікувати слід десь у той же час, що й артбук.

Видавництво продовжить свою лінію видання великих подій всесвіту Marvel. Наступного року вийдуть «House of M» та «Secret wars» від Бендіса. І це все дуже круто, але хотілося б побачити пов’язані з ними тай-іни, що вийдуть раніше, ніж самі події, або ж будуть відібрані і скомпільовані у одне видання. Усе ж складно повністю охопити масштаб події, пропускаючи це все, а видання інших видавництв не покривають відповідних періодів. Обидві події слід очікувати у першій половині 2020 року.

Втім, без серійних історій від Marvel у видавничому плані Мальопусу теж не обійшлося. Першою такою серією стали «Абсолютні», за авторством дуету Міллара і Гітча. Якщо коротко, то це як Месники, але по-іншому названі і на стероїдах, щоб справлятися з найлютішими інопланетними загрозами. Проте склад команди все рівно дуже схожий на знайомих нам Месників. Перший том вийде у 1-2 кварталі 2020 року.

Видавництво Molfar

У грудні Мольфари розіграли карту таємничості та показали шматочки зі свого майбутнього проекту «Повідомлення». Він виглядає багатонадійно, з перших поглядів на промосторінки, затягує атмосфера кіберпанку. Інформація — найцінніший ресурс. Останнє особливо стосується цього анонсу, бо поки невідомо нічого. Хто, коли, як, невже це перший український проект від Мольфарів? Усі ці питання 2019-ий забере з собою у небуття, а ми дізнаємося найближчим часом.

Крім того представники видавництва Molfar розповіли, що підбір команди, яка працюватиме над мангою «Another» — завершено. Працюватимуть потомно, тож роботу над першим шматком планують закінчити у лютому і, як я зрозумів, десь у цей час його відправлять до друку. Тож якщо все буде добре, то у гіршому випадку на середині весни він потрапить до нас. Чекатимемо з нетерпінням.

Видавництво TUOS Comics

Видавництво TUOS Comics продовжує дивувати комікс-спільноту тизерами. На цей раз розповіли, що видаватимуть серію Bloodshot від видавництва Valiant. Цей видавець відомий власним чималим супергеройським всесвітом і надзвичайно круто, що тепер і українці зможуть провести з ним знайомство. Який саме ран видаватимуть — поки не відомо. Спільнота схрестила пальчики і сподівається на Лемірівський, та все може вийти геть по-іншому. Будемо чекати.

Видавництво Northern Lights

Північні вогні цього місяця розповіли, що планують залізти у жанр горрору та видати серію «Locke & Key», за авторством Джо Гілла. Почати вирішили круто, адже серія справді відома, обсипана нагородами та високим рейтингом. Поціновувачам жанру точно варто звернути на неї увагу. Крім того вона доволі коротка, всього вісім випусків. Тому цілком можливо, що видадуть у такому ж форматі, як «Людина-Павук. Інший». Видати обіцяють у березні 2020 року.

Студія Spring Comics

Комікс-студія Spring Comics розповіла про свій новий проект і це… серія промо-коміксів для мережі ресторанів японської кухні. Ці 5 коміксів уже вийшли тиражем 3000 одиниць і їх можна отримати, якщо взяти участь у акції і замовити собі всякого смачного. У кожному номері по 16 сторінок, співавтором та художником виступає Олександр Корешков. Студія має намір пізніше випустити окремий комікс, який, як я розумію, збере їх воєдино, але це вже дізнаємося з часом.

Видавництво Vovkulaka

Цього місяця видавництво Vovkulaka стало справжнім Санта Клаусом, наповнивши комікс-крамниці святковим настроєм, завдяки відразу двом новорічними коміксами.

Першим став сингл «Геллбой. Ніч Крампуса», який не зовсім новорічний, та й головний місцевий злодій чужинець для нашого фольклору. Однак він цілком може й вам принести кілька різок, якщо будете ігнорувати цю роботу.

Іншою працею став очікуваний «Клаус» від Ґранта Моррісона та Дена Мори. Якщо вам хотілося дізнатися історію становлення Санти, але усі історії з мультфільмів здавалися вам надто простими, то вам саме сюди. Історія, що не соромиться жорстокості та темних барв, харизматичний головний герой та власний грізний Крампус — не залишать байдужими. Видання «Клауса» стало можливими завдяки тісній співпраці видавництва Vovkulaka та Третьої паралелі, тож велика їм дяка за такий різдвяний подарунок.

Придбати комікс «Геллбой. Ніч Крампуса» можна за цим посиланням, а «Клаус» за цим.

Видавництво Mal’opus

Цього місяця видавництво Mal’opus видало «Таємне Вторгнення» від дуету Бендіса та Ю. Це глобальна подія ще з часів, коли ім’я Бендіса асоціювалося з великими, крутими та пам’ятними історіями, що залучали в себе десятки іменитих героїв. Усі в напрузі, ніхто не може бути певним чи перед ним друг, а чи ворог. І от у такій напруженій атмосфері героям доводиться протистояти армії інопланетних загарбників. За таких умов у будь-кого дах поїде.

Придбати комікс «Таємне Вторгнення» можна за посиланням.

Видавництво Northern Lights

На завершення року, Північні вогні потішили своїх фанів відразу двома коміксами. Спочатку вони випустили односерійник «Що якби…Пітер Паркер став Карателем?», і відразу після нього другий том «Венома», з підзаголовком «Тікай». Останнього навіть одягнули (мабуть, на честь свят) у супер-обкладинку. Щодо того чи потрібен виданням з обкладинкою додатковий шар паперу — думки розділилися, але якщо не подобається, то й викинути можна. Все ж цінник незмінний.

Придбати комікс «Що якби…Пітер Паркер став Карателем?» можна за посиланням тут, а «Веном. Тікай» туть.

Видавництво Fireclaw

Вогнепазурі потішили фанатську спільноту графічною адаптацією класичного фентезі. Яку до того ж малював Міньйола. Чи крута вона — можна дізнатися з нашого огляду за посиланням. Та підсумовуючи, якщо ви любите історії про Синбада-Мореплавця чи Конана-Варвара, то я дивуюся, що ви й досі не знайшли коміксу «Фафгрд та Сірий Мишолов» під ялинкою.

Придбати комікс «Фафгрд та Сірий Мишолов» можна за посиланням.

Видавництво Рідна мова

Кінець 2019 року для видавництва Рідна мова пройшов плідно. Відразу 5 різних коміксів на будь-який смак, щоб ви точно змогли вибрати: чим же себе зайняти під час новорічних свят?

Для початку варто згадати сингл «Гейзел і Ча-Ча рятують Різдво. Історії з академії “Парасоля”». Цікавий він не тільки тим, що історія зі всесвіту «Академії “Парасоля”» вийшла швидше, ніж перший том основної серії. Це ще один представник жанру історій під Різдво, що, на пару з «Геллбоями», свідчить про те, що ми спостерігаємо ще один виток розвитку нашої комікс-індустрії. Крім цього, ми згадали, що Рідна Мова вряди-годи випускає щось за об’ємом менше як 100 сторінок. Цю міні-історію можна придбати за посиланням.

На початку місяця одним набором до крамниць поїхали «Монстриця. Том 1» та «Всесвіт DC. Відродження». Круте підліткове фентезі з явним східним корінням у малюнку та відправна точка для бажаючих познайомитися з Відродженням від DC. Тут годі й казати, бо я розповідав про них минулого разу. Знайти їх можна за посиланнями тут та тут відповідно.

Уже ближче до завершення року, на прилавки потрапив третій том барвистої квадрології про дружнього сусіда Людину-Павука — «Людина-Павук. Синій», та початок першої серії уже згаданого Відродження — «Диво-жінка. Том 1. Брехня. Рік Перший». Огляд останнього коміксу можна знайти за посиланням. До нього варто придивитися, адже це перший омнібус на нашому ринку.

Комікс «Людина-Павук. Синій» ви знайдете за посиланням отут, а комікс «Диво-жінка. Том 1. Брехня. Рік Перший» слід шукати тут.

Видавництво UA Comix

Команда UA Comix не розчарувала і у грудні закінчила один з проектів, який ну дуууже довго перебував на етапі створення. Така собі «Сабріна» зі світу українських мальописів. Розказую я звісно ж про перший том коміксу «Безіменні» від Дмитра Гука. Тепер познайомитися з цією незвичною візуально історією можна не тільки шляхом ознайомлення з десятками постів на сторінці автора. Виразний та легко впізнаваний візуальний стиль, історія у власноруч створеному та відкаліброваному Дмитром світі та можливість знайти чуть чи не всю команду UA Comix на сторінках. Чим не цікава подорож?

Крім «Безіменних», світ у грудні побачив твір Ярка Філевича — «Колоніст. Бути людиною». Виконаний у незвичному візуальному стилі в три кольори мальопис оповідає історію колонізатора незвіданих земель. А у якості бонусу до передзамовлення видавництво присилало своїм фанам пробірки з пробами ґрунту далеких планет, одна з них була навіть з пророщеним чимось. Це неймовірно винахідливо, крутіше було б хіба якщо вони запакували у ті пробірки колонії садових мурах та сказали, що це представники фауни далекої планети.

Придбати комікс «Безіменні» можна тут, а «Колоніста» знайдете за цим посиланням.

Видавництво Nasha Idea

Колектив видавництва Nasha Idea працював не покладаючи рук, щоб встигнути до Нового року з другим томом «Щоденників Вишеньки» і впорався з цим завданням. Тож українські дітлахи щасливі і свято Святого Миколая врятоване. Чарівливий французький комікс про непосидючу Вишеньку, кмітливу дівчинку-дослідника, що розгадує найскладніші загадки.

Комікс «Щоденники Вишеньки. Том 2. Таємнича книга» можна знайти за посиланням.

Видавництво TUOS Comics

TUOS Comics буквально за декілька місяців набрало непоганих темпів та закінчує рік уже з трьома виданими мальописами. Цього місяця вони вирішили не розмінюватися на дрібниці і випустити відразу два томи сучасних «Підлітків-мутантів Черепашок-ніндзя». Поки старші фанати черепах незадоволено бурчать, що колись комікси були крутіші, а черепашки зеленіші, юна аудиторія з задоволенням відкриває для себе мальовані історії про цю зеленопанцирну компанію.

Знайти комікси «Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя. Том 1 та Том 2» можна за посиланням.

Видавництво Ранок

Під самісінькій кінець року на горизонті вигулькнув іще один видавець коміксів. На цей раз уже обізнаний у книговиданні — видавництво Ранок. Вони вирішили не баритися, тож швиденько видали відразу 6 томів коміксу «Як приборкати дракона». Вони порівняно невеликі, у обкладинках і коштують зовсім небагато та за знайомою франшизою, тож це може стати відмінною точкою входу для вашої дитини.

Знайти комікси «Як приборкати дракона. Томи 1-6» ви можете за посиланням.

Видавництво Fireclaw

Видавництво Fireclaw у грудні неспішно ділилося інформацією про анонсовані на ККУ тайтли і відкрило передзамовлення відразу на два з них.

Перший том серії 2016 року про Кепа —  «Капітан Америка. Том 1», та перший том «Підлітки-мутанти Ніндзя-Черепашки. Том 1». Передзамовити можна за посиланнями тут та тут відповідно. Очікувати слід у першому кварталі 2020. Так, не в гардах, але й без них гарно.

Видавництво UA Comix

Видавництво UA Comix на завершення року здивувало несподіваним анонсом коміксу «Курган». Це темна історія про козаків з мертв’ячинням, яке ніяк не заспокоїться. Продемонстровані сторінки візуально виглядають бомбезно, легко конкурують за якістю з «Характерником» та «В землю». Історія чіпляє. А що нам ще треба? Будемо чекати релізу, а поки комікс «Курган» можна передзамовити за посиланням.

Ось таким насиченим видався коміксовий грудень. Нехай вам щастить у новому році, біди оминають ваш дім, а сирість полиці з коміксами. Веселих свят і пам’ятайте: слід купляти здоровецьку ялиночку, тоді й подарунків під неї вміститься більше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

Автор: PlayUA

internet speed 02

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Автор: Гладкий Максим

Prey

Топові смартфони для геймінгу від китайського бренду realme

Автор: PlayUA

realme 03

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

Автор: Олег Куліков

bg3 act 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: