Kojima Productions натякають на новий Silent Hill

Нещодавно працівники Kojima Productions опублікували кілька записів у Twitter. Фанати одразу помітили чималу кількість різних натяків на нову частину серії Silent Hill.

У офіційному Twitter-акаунті компанії з’явився пост від ком’юніті-менеджера з його фото, де він пише на папері фразу “Наступного тижня!” А у самому твіті написано таке: “Вибачте за тишу! Я був зайнятий… Сподіваюся, що скоро зможу розповісти більше про те, чим ми зараз займаємося…”

У оригінальному дописі є слово silent, яким дуже зацікавилися гравці. Також вони помітили, що на олівці, яким пише ком’юніті-менеджер, написано слово “Піраміда”. Побачивши його, фанати одразу згадали відомого персонажа серії, в якого була пірамідоподібна голова.

Також усі любителі змов і таємниць помітили твіти художника, який придумав Пірамідоголового:

Спочатку був запис, в якому він написав, що цей твіт не має ніякого значення, і що в нього все добре. А якщо справи будуть нормальні, то і завтра нічого твітити не доведеться. Менше ніж за дві години він написав: “Пірамідноголовий, R.I.P.”.

Ці записи доволі дивні, і справді викликають цікавість. Зараз важко зрозуміти, чи справді на нас чекає нова частина культової серії від Kojima Productions, чи у фанатів просто розігралася фантазія. Тож, залишається тільки чекати…

Читайте також

Оголошено системні вимоги Death Stranding на ПК

Death Stranding

[ОНОВЛЕНО] Показ ігор для PlayStation 5 пройде 11 червня

Модмейкер відтворив P.T. у Half-Life: Alyx

Sony перенесла показ ігор для PS5

Silent Hill на PS5, Нолан підкорив Fortnite, реліз Valorant — PlayNews

Silent Hill

Death Stranding у Steam запізниться на місяць

Death Stranding

У Kojima Productions хтось підхопив COVID-19 (але не Хідео)

Новий Silent Hill? Дайте два!

Популярне