Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks продовжує розширюватися і до понад 550 моделей бронетехніки долучилися італійські машини. Італія — одинадцята ігрова нація у World of Tanks та перша додана після виходу масштабного оновлення 1.0, ставши таким чином першим дебютом за півтора року. Представляє їх справжній боєць та лідер — Джанлуіджі Буффон, легендарний голкіпер та чемпіон світу з футболу.

«Життя — гра, що щодня кидає вам виклик. Упоратися допомагають ті, хто з тобою у одній команді. Якщо ти готовий до нових перемог — приєднуйся до World of Tanks!» — каже відомий голкіпер.

Гілка танків Італії складається з 11 машин, серед них: 5 компактних та мобільних легких танків I-IV рівнів, 3 середні танки V-VII рівнів та ще 3 середні танки VIII-X рівня, що були породженнями перспективних проектів 1940-1960-х років.

Найцікавіша особливість італійських танків — унікальна механіка підзарядки. Доступ до неї отримують ті, хто просунеться уверх по гілці до VIII-X рівнів. Підзарядка дозволяє відкрити вогонь, не чекаючи повного заповнення барабану заряджання. Вона дає гравцю вибір між розміреним обстрілом противника та швидкісною стрільбою, що швидко спустошує барабан. Під командуванням умілого «танкіста», який грамотно використовує укриття, італійські танки, з механікою підзаряджання,  надзвичайно ефективні у бою на короткій та середній дистанціях. Дізнатись більше про танки Італії ви можете за посиланням.

Читайте також

World of Tanks: Mercenaries отримає вагон нововведень у патчі 4.10

World of Tanks: Mercenaries

World of Warships: Legends вже у дочасному доступі

World of Warships: Legends

Зіграй першим в World of Warships: Legends!

Wargaming проведе фінал Національного чемпіонату України з World of Tanks

World of Warships прямує до нових світів

World of Warships

Шалений коктейль з World of Warships Blitz та дівчат з аніме

Художник культового коміксу Tank Girl створив танк для World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Нові німецькі бомбардувальники під музику Kreator

World of Warplanes

Популярне