Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks продовжує розширюватися і до понад 550 моделей бронетехніки долучилися італійські машини. Італія — одинадцята ігрова нація у World of Tanks та перша додана після виходу масштабного оновлення 1.0, ставши таким чином першим дебютом за півтора року. Представляє їх справжній боєць та лідер — Джанлуіджі Буффон, легендарний голкіпер та чемпіон світу з футболу.

«Життя — гра, що щодня кидає вам виклик. Упоратися допомагають ті, хто з тобою у одній команді. Якщо ти готовий до нових перемог — приєднуйся до World of Tanks!» — каже відомий голкіпер.

Гілка танків Італії складається з 11 машин, серед них: 5 компактних та мобільних легких танків I-IV рівнів, 3 середні танки V-VII рівнів та ще 3 середні танки VIII-X рівня, що були породженнями перспективних проектів 1940-1960-х років.

Найцікавіша особливість італійських танків — унікальна механіка підзарядки. Доступ до неї отримують ті, хто просунеться уверх по гілці до VIII-X рівнів. Підзарядка дозволяє відкрити вогонь, не чекаючи повного заповнення барабану заряджання. Вона дає гравцю вибір між розміреним обстрілом противника та швидкісною стрільбою, що швидко спустошує барабан. Під командуванням умілого «танкіста», який грамотно використовує укриття, італійські танки, з механікою підзаряджання,  надзвичайно ефективні у бою на короткій та середній дистанціях. Дізнатись більше про танки Італії ви можете за посиланням.

Читайте також

Київська студія Frag Lab та Wargaming роблять ММО-шутер нового покоління

Warface

World of Tanks вирушає на «Лінію фронту»

World of Tanks

Британські авіаносці спустили на воду!

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Популярне