Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks продовжує розширюватися і до понад 550 моделей бронетехніки долучилися італійські машини. Італія — одинадцята ігрова нація у World of Tanks та перша додана після виходу масштабного оновлення 1.0, ставши таким чином першим дебютом за півтора року. Представляє їх справжній боєць та лідер — Джанлуіджі Буффон, легендарний голкіпер та чемпіон світу з футболу.

«Життя — гра, що щодня кидає вам виклик. Упоратися допомагають ті, хто з тобою у одній команді. Якщо ти готовий до нових перемог — приєднуйся до World of Tanks!» — каже відомий голкіпер.

Гілка танків Італії складається з 11 машин, серед них: 5 компактних та мобільних легких танків I-IV рівнів, 3 середні танки V-VII рівнів та ще 3 середні танки VIII-X рівня, що були породженнями перспективних проектів 1940-1960-х років.

Найцікавіша особливість італійських танків — унікальна механіка підзарядки. Доступ до неї отримують ті, хто просунеться уверх по гілці до VIII-X рівнів. Підзарядка дозволяє відкрити вогонь, не чекаючи повного заповнення барабану заряджання. Вона дає гравцю вибір між розміреним обстрілом противника та швидкісною стрільбою, що швидко спустошує барабан. Під командуванням умілого «танкіста», який грамотно використовує укриття, італійські танки, з механікою підзаряджання,  надзвичайно ефективні у бою на короткій та середній дистанціях. Дізнатись більше про танки Італії ви можете за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn