Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks чудово починає 2019 рік. Нововведена колісна бронетехніка Франції розширить ваше уявлення про ігролад на легких танках. Гілка з п’яти спритних машин VI-X рівнів відкривається після легендарного танку на гусеницях AMX ELC bis. Французькі легкі бронемашини привезуть у World of Tanks нову роль: спеціалізований розвідник.

Доповненням французького дерева бронетехніки стануть:

  • AMD Panhard 178B — VI рівень
  • Hotchkiss EBR — VII рівень
  • AML Lynx 6×6 — VIII рівень
  • Panhard EBR 90 (mle. 64) — IX рівень
  • Panhard EBR 105 — X рівень

Разом з новою технікою, оновлення привнесе до гри і нові унікальні механіки, що призначені для цієї гілки. Ними стануть «магнітний» автоприціл та два режими кермування (звичайний та швидкісний). Перший це, по суті, прокачане захоплення цілі, що присутнє у іншої техніки. Воно допоможе гравцям швидше цілитися на великій швидкості. Це нововведення стане доступним, починаючи з машинки шостого рівня, AMD Panhard 178B, тоді як на мультирежимність кермування доведеться зачекати до восьмого рівня.

Окрім нової техніки, з’явилася й нова, проте добре знана, мапа. Нею стало «Загублене місто», що раніше використовували для різноманітних додаткових режимів та турнірів. Її причепурили, переглянули деякі ландшафтні елементи, розтягнули до одного квадратного кілометра та ще й бахнули зверху унікальну музичну тему. Вийшло класно.

Та не тільки ігроладними нововведеннями тішитимуть гравців World of Tanks у патчі 1.4. У грі з’явивлася багатопотокова обробка зображень, що розроблялася у співпраці з компанією Intel. Тепер ваші багатоядерні процесори зможуть викластися на повну, під час гри.

Детальніше про оновлення 1.4 ви можете почитати за посиланням. Проте набагато краще відправитися тестувати усі новенькі приємнощі самостійно у World of Tanks.

Читайте також

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

Популярне