Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks чудово починає 2019 рік. Нововведена колісна бронетехніка Франції розширить ваше уявлення про ігролад на легких танках. Гілка з п’яти спритних машин VI-X рівнів відкривається після легендарного танку на гусеницях AMX ELC bis. Французькі легкі бронемашини привезуть у World of Tanks нову роль: спеціалізований розвідник.

Доповненням французького дерева бронетехніки стануть:

  • AMD Panhard 178B — VI рівень
  • Hotchkiss EBR — VII рівень
  • AML Lynx 6×6 — VIII рівень
  • Panhard EBR 90 (mle. 64) — IX рівень
  • Panhard EBR 105 — X рівень

Разом з новою технікою, оновлення привнесе до гри і нові унікальні механіки, що призначені для цієї гілки. Ними стануть «магнітний» автоприціл та два режими кермування (звичайний та швидкісний). Перший це, по суті, прокачане захоплення цілі, що присутнє у іншої техніки. Воно допоможе гравцям швидше цілитися на великій швидкості. Це нововведення стане доступним, починаючи з машинки шостого рівня, AMD Panhard 178B, тоді як на мультирежимність кермування доведеться зачекати до восьмого рівня.

Окрім нової техніки, з’явилася й нова, проте добре знана, мапа. Нею стало «Загублене місто», що раніше використовували для різноманітних додаткових режимів та турнірів. Її причепурили, переглянули деякі ландшафтні елементи, розтягнули до одного квадратного кілометра та ще й бахнули зверху унікальну музичну тему. Вийшло класно.

Та не тільки ігроладними нововведеннями тішитимуть гравців World of Tanks у патчі 1.4. У грі з’явивлася багатопотокова обробка зображень, що розроблялася у співпраці з компанією Intel. Тепер ваші багатоядерні процесори зможуть викластися на повну, під час гри.

Детальніше про оновлення 1.4 ви можете почитати за посиланням. Проте набагато краще відправитися тестувати усі новенькі приємнощі самостійно у World of Tanks.

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Популярне