Колонізуйте Марс в українській грі Farlanders [демо]

Організатори показу Future Games Show виділили в окремий мініблок українських ігротворців та їхні проєкти. Ми вже писали про одну з ігор, що там показали, а саме про Puzzles for Clef. Тож варто згадати й інші проєкти.

Farlanders — покроковий містобудівний симулятор, де вам потрібно розвивати свою колонію на Марсі. 2046 рік, мандрівкою на Марс вже нікого не здивуєш і компанія GardArt планує будівництво першої приватної колонії — синопсис сюжета з прологу. Головна особливість гри — це механіка тераформування місцевості. Кожен крок вам пропонуватимуть змінити навколишні клітинки, наприклад, додати воду або зруйнувати скелі, що заважають будівництву. В процесі гри ви зможете досліджувати нові технології та підземелля в пошуках ресурсів, торгувати з сусідніми колоніями. В цілому, робити усе для процвітання підконтрольних вам територій та прибуття нових колоністів. Проте колоністам варто догоджати, адже вони можуть і повстати проти вас (хоча й за моє проходження демо такого не було). Усе перераховане ще й в обгортці красивого піксель арту та чаруючої музики.

Гра розробляється Андрієм Бичковським (його Твітер) та невеликою групою людей. Ви можете самі спробувати Farlanders. Прямо зараз у Steam доступний сюжетний пролог та демо-версія гри. На жаль, у грі, поки що, немає української локалізації тільки англійська.

Якщо демо сподобалось або ж ви просто хочете підтримати українських розробників, то ви можете натиснути “Відстежувати” та додати гру у список бажаного в магазині.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Батько і син розробили «танчики» в стилістиці української вишиванки

threads of war main

Українська гра Twenty-second розповість, як харківське метро врятувало містян на початку вторгнення

p.ua.twenty second stories of underground kharkiv

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Space Killer

Пограйте в демку української карткової гри Menace from the Deep

p.ua.menace from the deep

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Українські ігри 2023 року, які варто придбати на Зимовому розпродажі Steam

steam ukraine flag