Колонізуйте Марс в українській грі Farlanders [демо]

Організатори показу Future Games Show виділили в окремий мініблок українських ігротворців та їхні проєкти. Ми вже писали про одну з ігор, що там показали, а саме про Puzzles for Clef. Тож варто згадати й інші проєкти.

Farlanders — покроковий містобудівний симулятор, де вам потрібно розвивати свою колонію на Марсі. 2046 рік, мандрівкою на Марс вже нікого не здивуєш і компанія GardArt планує будівництво першої приватної колонії — синопсис сюжета з прологу. Головна особливість гри — це механіка тераформування місцевості. Кожен крок вам пропонуватимуть змінити навколишні клітинки, наприклад, додати воду або зруйнувати скелі, що заважають будівництву. В процесі гри ви зможете досліджувати нові технології та підземелля в пошуках ресурсів, торгувати з сусідніми колоніями. В цілому, робити усе для процвітання підконтрольних вам територій та прибуття нових колоністів. Проте колоністам варто догоджати, адже вони можуть і повстати проти вас (хоча й за моє проходження демо такого не було). Усе перераховане ще й в обгортці красивого піксель арту та чаруючої музики.

Гра розробляється Андрієм Бичковським (його Твітер) та невеликою групою людей. Ви можете самі спробувати Farlanders. Прямо зараз у Steam доступний сюжетний пролог та демо-версія гри. На жаль, у грі, поки що, немає української локалізації тільки англійська.

Якщо демо сподобалось або ж ви просто хочете підтримати українських розробників, то ви можете натиснути “Відстежувати” та додати гру у список бажаного в магазині.

Читайте також

Ukraine War Stories — добірка візуальних новел про російське вторгнення в Україну [демо]

Ukraine War Stories

Відчуйте себе гірським чаклуном в українській мобільній грі «Шлях Мольфара»

Шлях Мольфара

Як створювалася візуальна новела про містичний Київ — Інтервʼю з Nadni

«Примарна Доставка» (Ghost Delivery)

Підсумки червневого сезону ігропрезентацій 2022 [Подкаст]

Starfield

Нуарний детектив про кішку від українських розробників — This Rain Will Never End

This Rain Will Never End

Українська гра Zero Losses покаже вестернерзам жахи війни

Zero Losses

Урятуйте дитину від нічних жахіть в українській грі Through the Nightmares [демо]

Through the Nightmares

Стрім-підсумки червневого сезону ігропрезентацій

Starfield

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: