Коли це все дивитись? Netflix витратить 17 мільярдів доларів на новий контент у 2020 році

Вражаючі цифри оприлюднили Netflix та інвестиційна компанія BMO Capital Markets, яка обслуговує стрімінговий сервіс — 17,3 мільярдів доларів збираються витратити гіганти аудіовізуальної індустрії на створення нових фільмів і серіалів лише у 2020 році. Для порівняння: новостворені конкуренти HBO Max (від WarnerMedia) і Peacock (Comcast/NBCUniversal) витратять цьогоріч лише по одному мільярду і навіть Disney+ отримає ненабагато більше — 2 мільярди доларів.

Скажені гроші, які дотягують до ВВП окремих країн на кшталт Гондурасу, будуть витрачені загалом на створення сотень годин нового ексклюзивного контенту (у 2019 році їх було загалом 802, цьогоріч очкують ще більше). Втім, зупинятись, чи збавляти темп десь у 2020-х Netflix не збираються — за прогнозами у 2028 році цифра може сягнути вже 26 мільярдів доларів.

Зауваження про монополізм і “забиття ефіру”, як і так звані “стрімінгові війни” представник BMO Capital Markets Ден Селмон прокоментував так:

Ми продовжуємо вважати, що наратив про “стрімінгові війни” – фальшивий і у глобальному стрімінгу буде декілька переможців.

Слід нагадати, що виробництва для глобальної дистриб’юції від Netflix вже відбуваються по всьому світу (а не лише в США, як можна було б подумати) і серед тих кому перепало інвестицій на “Netflix originals” (і, як наслідок, кіноіндустрію загалом) Німеччина, Туреччина, Мексика, Південної Африка, Португалія, Південна Корея, Тайвань, Бразилія, Франція, Індія, Японія, Йордан, Швеція, Аргентина, Уругвай, Сербія, Італія, Ірландія, Велика Британія, Китай, Австралія, Камбоджа, Ізраїль, Індонезія і Польща. Чи слід чекати у списку країн, які будуть робити серіали і фільми для суперуспішної платформи чи її конкурентів Україну – покаже час.

Читайте також

Мультсеріал за мотивами Cuphead відтермінували до 2022 року

Netflix створюватиме власні мобільні ігри

Netflix хоче додати ігри до свого стрімінгового сервісу

Перевидання The Witcher 3 отримає DLC, пов’язане з серіалом від Netflix

The Witcher 3: Wild Hunt

Другий сезон “Відьмака” від Netflix вийде у середині грудня

The Witcher, Відьмак

Уся трилогія “Гобіт” на Netflix отримала український дубляж

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Netflix показали фрагмент мультсеріалу за мотивами Cuphead

Cuphead

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: