Колишні співробітники Electronic Arts показали перші напрацювання своїх проектів

Ще у 2018 році колишній віце-президент Electronic Arts Патрік Содерлунд заснував власну ігротворчу студію Embark. З 2019 року від розробників не було жодної вісточки — вони всі занурилися з головою у роботу. І ось нарешті Патрік повідомив, над чим же працювали він та його команда. Зараз компанія створює паралельно два шутери.

Аби полегшити собі роботу та підвищити якість, Embark працює над технологіями на основі машинного навчання. Це допоможе при створенні моделей персонажів, оточення, а також анімацій. Усього зараз працює в компанії 200 ігротворців.

Перший проект Embark — це free-to-play кооперативний екшн, який розробляють на рушії Unreal Engine 4. Він перейшов на основний етап розробки, і вже створено UXR-збірку. Наступним кроком буде збір фідбеку після перших тестувань. Нижче наведено кілька кадрів з гри:

Image for post

Другий проект студії — це багатокористувацький PvP-шутер. Грати тут доведеться командами, а основною фішкою буде динамічність та можливість руйнувати оточення. Назву цієї гри, як і іншої, поки не оголошено. Нижче можна побачити коцепт-арт персонажів прийдешнього проекту:

Читайте також

Titanfall з’явилася у Steam! Але там усе погано

Titanfall

У Steam уже можна завантажити Apex Legends

Наступного тижня анонсують ремастер Mass Effect

Mass Effect

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

Ремастер Need for Speed Hot Pursuit вийде за місяць (а на Switch трохи пізніше)

Традицію порушено: FIFA 21 не матиме демоверсії

FIFA 2021

Ремастер Mass Effect “помітили” у португальській крамниці

Mass Effect

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня