Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

Студія Camelia із Франції анонсувала свою дебютну тривимірну jRPG ALZARA Radiant Echoes. Частину саундтрека до неї писатиме Мотої Сакураба, відомий своїми композиціями у серіях ігор Golden Sun, Tales of та Dark Souls, а над дизайном персонажів працює Йоширо Амбе, приклавший руку до Trials of Mana, Fire Emblem Heroes та Genshin Impact.

Глава Camelia — розробниця із Ubisoft, Емма Делаж, яка працює в ігровій індустрії більше 12 років. Вона була причетна до розробки ігор серії Ghost Recon, Watch Dogs Legion, Beyond Good & Evil 2 та інших проєктів. З дитинства пані Емма хотіла створити власну jRPG, оскільки дуже фанатіла від японських ігор та не бачила себе в жодному іншому жанрі. «Це був поклик серця», — говорить розробниця.

Більшість із 12 співробітників у Camelia мають великий досвід по роботі в AAA студіях. Розробники переконані, що більшість JRPG не відповідають потребам гравців, а так як вони дійсно захоплюються жанром, то впевнені у тому, що знають чого бажають фанати.

Більше всього натхнення ALZARA Radiant Echoes бере із Golden Sun та Final Fantasy X. Події відбуватимуться у магічному світі, де кожен з головних героїв володіє однією із чотирьох стихій. Лише поєднуюючи їх під час покрокових битв ви зможете досягти перемоги. Ваша ціль — відновити мир у світі Альзара, де лише містичні стихійні істоти, відповідають на молитви людей. Щоб досягти їх, ви очолите опір проти вторгнення сусіднього народу.

Зараз триває Kickstarter кампанія ALZARA Radiant Echoes, розробники хочуть зібрати 108 тисяч доларів, якщо вдасться зібрати більше, то Мотої Сакураба напише повністю саундтрек для гри. Ролівку планують випустити у 2026 році на ПК в Steam та консолях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant