Команда Beyond Good & Evil 2 страждає від безрезультатних перепрацювань. Очільник студії вимушено покинув пост

Гійом Кармона, керівник Ubisoft Montpellier, яка займається багатостраждальною Beyond Good & Evil 2, залишив студію. Сталось це через скарги працівників на неналежні умови праці, що спричинило розслідування від державних органів.

Французька інспекція з питань праці зацікавилась умовами в студії після того, як стало відомо про череду випадків лікарняних відпусток через різні хвороби, зокрема зростаючий стрес та перевтому. Також за минулий рік кілька десятків співробітників звільнились з компанії, теж посилаючись на неналежні умови праці. Перші перевірки в студії відбулись ще в грудні 2022, після чого Кармона був тимчасово відсторонений від виконання своїх обов’язків. Зараз же він остаточно покинув студію.

Також в самому творчому колективі Beyond Good & Evil 2 відбулись значні зміни — проєкт покинули креативний директор Жан-Марк Геффруа та геймдиректор Бенжамін Дюмаз. Нині ці посади обіймають вже інші працівники — Еміль Морель та Шарль Годрон відповідно.

Інсайдери зауважують, що гру, попри все, не скасовують. Вперше офіційно Beyond Good & Evil 2 була анонсована ще в 2017 році, але з тих пір майже нічого, крім пари синематиків ми не отримали. Хоч минуло вже цілих п’ять років, через постійні труднощі гра і досі знаходиться на дуже ранніх етапах створення. Не виключається навіть повний перезапуск процесу та переосмислення самого концепту гри. Схоже, що чекати на гру доведеться ще довше.

Автор: Євгеній Сусло

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

У The Division 2 розпочалися безкоштовні вихідні

the division

Ubisoft вносить зміни у програму лояльності Ubisoft Store

ubisoft store

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

The Division 2 отримуватиме DLC ще на рік уперед

the division 2

Стрім Division Day

the division

Підписку Ubisoft+ запустили на Xbox

ubisoft+

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: