Комікс за мотивами заголовків: Florida Man — черговий успіх краудфандингу

Давно помічена у США тенденція, за якою слідкує весь світ — більшість заголовків, що починаються зі слів “Чоловік з Флориди…” (Florida Man), продовжуються якоюсь дичиною. Збирати походження середньостатистичної “Людини з Флориди” дуже люблять на Twitter, Reddit і Facebook. Іноді “Florida Man” навіть уявляють уособленням хаосу.

Florida man breaks into restaurant, strips naked, eats noodles, plays bongos

Gepostet von Shannon Ellery Hubbell am Donnerstag, 2. Juli 2020

Поява коміксу про Флоріда Мена була лише справою часу і ідеї. І те, і інше було у відомого сценариста коміксів Майка Барона, який співпрацював з DC і Marvel на коміксах про Флеша, Карателя і всесвіт “Зоряних війн”. Об’єднавши зусилля з ілюстратором Тоддом Малруні і озброївшись колекцією заголовків, Барон зробив комікс Florida Man.

Краудфандингова кампанія коміксу на IndieGoGo ще має місяць до завершення, а вже зібрала 281% потрібних коштів. Замість очікуваної мінімальної суми у 7 500 доларів США, автори наразі мають $21 101. Долучатися до кампанії мають змогу всі охочі до естетики й гумору про американську глухомань: бійки, самогон, змії та інша Флордиська екзотика — не залишать читача  байдужими. Серед цікавих опцій, які мають змогу урвати інвестори коміксу — ціла оптова коробка на продаж і участь в організації справжнього жіночого реслінгу (який має не останню роль у сюжеті).

Читайте також

Труднощі адаптації: Доктор Дум (Третя Паралель)

Самурайське фентезі у франко-бельгійських мальописах

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Захисник вогню. Том 2

ПЕРЕМОЖЦІ ПРЕМІЇ АЙЗНЕРА 2020 | РЕАКЦІЯ

Джаз-бенд записав альбом, присвячений Persona 5

Лара Крофт на максималках. Огляд коміксу «Пані Небезпека»

Пані Небезпека

Історія Коміксів | Випуск 3

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Популярне