Комп’ютерні ігри не стануть частиною олімпійської програми найближчим часом

Члени міжнародного олімпійського комітету взяли участь у «Esports Forum». Серед інших обговорювалося і питання включення кіберспортивних дисциплін до олімпійської програми.

Усі крапки розставив Томас Бак, президент Міжнародного Олімпійського Комітету, у своєму інтерв’ю для Associated Press. Він не зацікавлений у тому, щоб відеоігри стали частиною олімпійських ігор доти, поки не відбудеться деяких змін.

Ми не можемо мати в олімпійській програмі ігри, що пропагандують насильство або дискримінацію. Так звані «ігри-вбивці». З нашої точки зору, вони не відповідають олімпійським цінностям. — Томас Бак

Тут можна заперечити, що мов серед олімпійських дисциплін і без того вистачає видів спорту, що передбачають насильство: бокс, дзюдо, хоккей тощо. Однак голова МОК одразу пояснив свої слова:

Звичайно, кожен бойовий спорт це реальне зіткнення реальних людей. Але спорт — це цивілізований прояв емоцій. А комп’ютерні ігри, де мова йде про вбивство заради вбивства, не можуть відповідати олімпійським цінностям — Томас Бак

Така відповідь, теоретично, дозволяє Hearthstone або Rocket League все ж потрапити до програми олімпійських ігор. Але, без Overwatch, League of Legends та Dota 2, олімпійський кіберспорт залишиться без найпопулярніших представників.

Результатом цього форуму стало створення Esports Liaison Group, до якої увійшли Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) та Всесвітня Асоціація Міжнародних Спортивних Федерацій (Global Association of International Sports Federations)

Ми продовжуватимемо спілкування та взаємодію між Олімпійським Рухом та представниками ігрової індустрії та кіберспорту — заява з Esports Forum

Читайте також

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

Мандри у просторі та часі: цікаві опції позалипати на вихідних

Реліз World of Warcraft Burning Crusade Classic відбудеться 2 червня

World of Warcraft Burning Crusade

Ентузіаст додав трасування променів до Super Mario 64

Super Mario 64

Наступного тижня Remnant: From the Ashes вийде на PS5

Remnant: From the Ashes

Baldur’s Gate: Dark Alliance сьогодні повторно вийде на PS4 та Xbox One

Baldur's Gate: Dark Alliance

Wacom дарують графічний планшет за ваш міні-комікс

Wacom Ukraine

Epic Games Store безкоштовно роздає Pine

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: