Комп’ютерні ігри не стануть частиною олімпійської програми найближчим часом

Члени міжнародного олімпійського комітету взяли участь у «Esports Forum». Серед інших обговорювалося і питання включення кіберспортивних дисциплін до олімпійської програми.

Усі крапки розставив Томас Бак, президент Міжнародного Олімпійського Комітету, у своєму інтерв’ю для Associated Press. Він не зацікавлений у тому, щоб відеоігри стали частиною олімпійських ігор доти, поки не відбудеться деяких змін.

Ми не можемо мати в олімпійській програмі ігри, що пропагандують насильство або дискримінацію. Так звані «ігри-вбивці». З нашої точки зору, вони не відповідають олімпійським цінностям. — Томас Бак

Тут можна заперечити, що мов серед олімпійських дисциплін і без того вистачає видів спорту, що передбачають насильство: бокс, дзюдо, хоккей тощо. Однак голова МОК одразу пояснив свої слова:

Звичайно, кожен бойовий спорт це реальне зіткнення реальних людей. Але спорт — це цивілізований прояв емоцій. А комп’ютерні ігри, де мова йде про вбивство заради вбивства, не можуть відповідати олімпійським цінностям — Томас Бак

Така відповідь, теоретично, дозволяє Hearthstone або Rocket League все ж потрапити до програми олімпійських ігор. Але, без Overwatch, League of Legends та Dota 2, олімпійський кіберспорт залишиться без найпопулярніших представників.

Результатом цього форуму стало створення Esports Liaison Group, до якої увійшли Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) та Всесвітня Асоціація Міжнародних Спортивних Федерацій (Global Association of International Sports Federations)

Ми продовжуватимемо спілкування та взаємодію між Олімпійським Рухом та представниками ігрової індустрії та кіберспорту — заява з Esports Forum

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Нілл Блумкамп покаже як він бачить світ Anthem у своїй новій роботі

Conviction: An Anthem Story by Neill Blomkamp

Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Chernobylite

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Анонс та реліз Apex Legends — королівської битви від Respawn Entertainment

Apex Legends

Приєднуйся до Lviv Game Dev Conference 2019 у березні!

Lviv Game Dev Conference 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Популярне