Комп’ютерні ігри не стануть частиною олімпійської програми найближчим часом

Члени міжнародного олімпійського комітету взяли участь у «Esports Forum». Серед інших обговорювалося і питання включення кіберспортивних дисциплін до олімпійської програми.

Усі крапки розставив Томас Бак, президент Міжнародного Олімпійського Комітету, у своєму інтерв’ю для Associated Press. Він не зацікавлений у тому, щоб відеоігри стали частиною олімпійських ігор доти, поки не відбудеться деяких змін.

Ми не можемо мати в олімпійській програмі ігри, що пропагандують насильство або дискримінацію. Так звані «ігри-вбивці». З нашої точки зору, вони не відповідають олімпійським цінностям. — Томас Бак

Тут можна заперечити, що мов серед олімпійських дисциплін і без того вистачає видів спорту, що передбачають насильство: бокс, дзюдо, хоккей тощо. Однак голова МОК одразу пояснив свої слова:

Звичайно, кожен бойовий спорт це реальне зіткнення реальних людей. Але спорт — це цивілізований прояв емоцій. А комп’ютерні ігри, де мова йде про вбивство заради вбивства, не можуть відповідати олімпійським цінностям — Томас Бак

Така відповідь, теоретично, дозволяє Hearthstone або Rocket League все ж потрапити до програми олімпійських ігор. Але, без Overwatch, League of Legends та Dota 2, олімпійський кіберспорт залишиться без найпопулярніших представників.

Результатом цього форуму стало створення Esports Liaison Group, до якої увійшли Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) та Всесвітня Асоціація Міжнародних Спортивних Федерацій (Global Association of International Sports Federations)

Ми продовжуватимемо спілкування та взаємодію між Олімпійським Рухом та представниками ігрової індустрії та кіберспорту — заява з Esports Forum

Читайте також

“День Епідемії” від Naughty Dog перейменували у “День The Last of Us”

The Last of Us Part II‎

Продажі Xbox One X різко виросли… бо її плутають з Xbox Series X

Хто ж виграв “Еммі 2020”?

The Game Awards 2020 проведуть 10 грудня

The Game Awards 2018

Ігри на Xbox тепер можна завантажити ще до покупки

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Схоже у Game Pass з’явиться Doom Eternal

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Популярне