Компанія Acer представляє новий потужний монітор лінійки Predator

Компанія Acer представила новий монітор Predator XN253QX із роздільною здатністю FHD (1920 x 1080) та підтримкою технології G-Sync. Частота оновлення зображення нового монітора становить 240 Гц, час відгуку – 3 мс, а час переходу між відтінками сірого – до 0,4 мс. Завдяки цим особливостям, пристрій високо оцінять професійні гравці, які потребують максимально високої якості відтворення графіки. Монітор Predator XN253QX втілив у собі новітні технології NVIDIA G-SYNC і Fast Liquid Crystal, які дали змогу скоротити час відгуку з 5 до 3 мс. Надвисока частота оновлення, що сягає 240 Гц, і мінімальний час переходу між відтінками, який може становити до 0,4 мс, забезпечують чітке і плавне відтворення зображення незалежно від динаміки ігрового процесу та навіть за найнесподіваніших подій у грі.

Технологія ZeroFrame, від компанії Acer, забезпечить користувачу максимум позитивних вражень від роботи з пристроєм і дасть змогу зручно використовувати одразу декілька моніторів, а завдяки інноваційній підставці Acer ErgoStand екран можна буде нахилити, повернути та перемістити у вертикальній площині так, щоб робоче місце стало максимально комфортним. Монітор влаштовано таким чином, що його можна легко від’єднати від підставки та розмістити на стіні за допомогою кріплення типу VESA.

Іншою важливою особливістю монітора Predator XN253QX є те, що користувач, працюючи за ним, майже не напружує очі. Цього вдалося досягти завдяки використанню комплексного рішення Acer VisionCare, до якого входять технології Flickerless, BlueLightShield, ComfyView, а також технологія зменшення яскравості за тьмяного освітлення. Усі вони захищають зір під час тривалих ігрових сеансів.

Монітор Predator XN253QX уже надійшов у продаж в Україні за ціною від 18179 грн.

Читайте також

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator

Менше 1 кг: Acer Swift 5 набрав потужності, але скинув вагу

Acer Swift 5

Acer розширює серію для творчих людей ConceptD

ConceptD

Acer запускає лінійку надійних ноутбуків і планшетів Enduro

Acer Enduro T1

Лінійку Acer Predator поповнять настільним ПК, моніторами та аксесуарами

PredatorPredator

[email protected] українською від PlayUA, Zaddrot та Starladder

Симулятор Шварценеґґера у хащах. Огляд Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Популярне