Компанія Acer представляє шолом змішаної реальності Acer OJO 500 на платформі Windows Mixed Reality

На світовій прес-конференції [email protected], що проходить у межах виставки IFA, компанія Acer представила Acer OJO 500 – новий шолом змішаної реальності на платформі Windows Mixed Reality. Новий шолом має унікальну розбірну конструкцію, що вирізняється надзвичайною гнучкістю, зручністю та гігієнічністю й дає змогу використовувати його як у приватних, так і в комерційних цілях.

Перший шолом із розбірною конструкцією на платформі Windows Mixed Reality

Завдяки унікальній конструкції шолома Acer OJO 500, окуляри й оголів’я можна легко відокремлювати, суттєво спрощуючи зберігання й чистку шолома. Це особливо важливо для підприємців, які прагнуть, щоб їхні клієнти завжди мали чисті пристрої. Шолом може мати як тверде, так і м’яке оголів’я. Обидва варіанти забезпечують зручну і водночас щільну посадку. М’яке оголів’я можна прати в пральній машині, а тверде має надзвичайно об’ємну підкладку, що гарантує надійну та комфортну фіксацію. Крім того, маску можна підняти, тому за потреби відповісти на телефонний виклик або поспілкуватися з людьми, що перебувають поруч, користувачу не доведеться знімати шолом.

Коліщатко налаштування відстані між окулярами дає змогу адаптувати шолом під будьякого користувача

Для забезпечення максимальної чіткості зображення, шолом Acer OJO 500 оснащено системою регулювання відстані між окулярами за допомогою вбудованого коліщатка та запатентованої програми для смартфона, що дає змогу вимірювати відстань між зіницями (відстань між зіницями та дисплеєм). Acer IPD Meter – програмний засіб для вимірювання відстані між зіницями. Разом із ПЗ Acer IPD Indicator він забезпечує користувачу можливість досягти максимальної чіткості та точності відтворення зображення, а також зручності у використанні, налаштовуючи відстань між окулярами. Два рідкокристалічних дисплея з діагоналлю 2,89 дюйма забезпечують широке поле зору (100°) та роздільну здатність на рівні 2880 x 1440. Завдяки високій частоті оновлення (90 Гц) зображення вирізняється неймовірною чіткістю та реалістичністю, відкриваючи перед користувачем чарівний світ змішаної реальності

Вбудована аудіосистема, що дає змогу відмовитися від навушників

Це перший шолом віртуальної реальності із вбудованою аудіосистемою, у якій втілено запатентовану технологію передачі звуку, що спрямовує звукові хвилі із вбудованих динаміків до вух користувача. Завдяки цій унікальній особливості користувач може залишити вуха відкритими, щоб чути все, що відбувається навколо, насолоджуючись зануренням у змішану реальність. Таким чином, шолом ідеально підходить для використання у громадських місцях, де користувачам не потрібно повністю втрачати зв’язок із дійсністю. Аудіосистема складається із вбудованих динаміків, запатентованої системи передачі звуку та вбудованого направленого мікрофона. Користувачі, що потребують більшої приватності та глибшого занурення у змішану реальність, можуть скористатися вбудованими навушниками твердого оголів’я або власними, якщо їх шолом має м’яке оголів’я.

Легка підготовка до роботи завдяки вбудованій камері стеження

Користувачеві немає доведеться свердлити стіни або встановлювати додаткове обладнання, адже шолом оснащено вбудованою камерою стеження. Шолом автоматично інсталює все необхідне ПЗ одразу після підключення до ПК із підтримкою платформи Windows Mixed Reality. Все це дає змогу підготувати шолом до роботи лише за 10 хвилин. Шолом забезпечує високий рівень свободи дій, відстежуючи 6 типів руху: вперед/назад, вгору/вниз і вправо/вліво, а також обертання, поворот і нахил. Його оснащено кабелем для підключення до ПК через порт HDMI 2.0 і завантаження даних через роз’єм USB 3.0. Довжина кабелю становить 4 м. Її підібрано таким чином, щоб не обмежувати рухи користувача.

Контролери руху в комплекті

До комплекту поставки шолома Acer OJO 500 входять два контролери руху, що синхронізуються із ним за технологією Bluetooth. Контролери оснащено кнопками Windows 10 і сенсорними панелями, а також кнопками хвату, що забезпечують користувачу можливість взаємодіяти з цифровими об’єктами у змішаній реальності.

Ціна та доступність

Шолом Acer OJO 500 надійде до продажу в Україні у кінці листопада за ціною від 16 490 грн.

Читайте також

Acer переосмислює ігрові ноутбуки з новим трансформером Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900

Компанія Acer представила Swift 7 із небаченим досі співвідношенням площі екрана та рамки

Acer Swift 7

Acer оновлює модельні ряди ноутбуків Swift та Aspire

Acer Aspire 5

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

В Україні стартують продажі найтоншого у світі ноутбука Acer Swift 7

Acer Swift 7

Потужна робоча конячка з великим екраном та вагою пір’їнки

Acer

Шалені знижки у Зона51

Зона51

В Україні стартують продажі ноутбуків-трансформерів Acer Spin 5

Acer Spin 5

Популярне