Компанія Acer представляє шолом змішаної реальності Acer OJO 500 на платформі Windows Mixed Reality

На світовій прес-конференції next@acer, що проходить у межах виставки IFA, компанія Acer представила Acer OJO 500 – новий шолом змішаної реальності на платформі Windows Mixed Reality. Новий шолом має унікальну розбірну конструкцію, що вирізняється надзвичайною гнучкістю, зручністю та гігієнічністю й дає змогу використовувати його як у приватних, так і в комерційних цілях.

Перший шолом із розбірною конструкцією на платформі Windows Mixed Reality

Завдяки унікальній конструкції шолома Acer OJO 500, окуляри й оголів’я можна легко відокремлювати, суттєво спрощуючи зберігання й чистку шолома. Це особливо важливо для підприємців, які прагнуть, щоб їхні клієнти завжди мали чисті пристрої. Шолом може мати як тверде, так і м’яке оголів’я. Обидва варіанти забезпечують зручну і водночас щільну посадку. М’яке оголів’я можна прати в пральній машині, а тверде має надзвичайно об’ємну підкладку, що гарантує надійну та комфортну фіксацію. Крім того, маску можна підняти, тому за потреби відповісти на телефонний виклик або поспілкуватися з людьми, що перебувають поруч, користувачу не доведеться знімати шолом.

Коліщатко налаштування відстані між окулярами дає змогу адаптувати шолом під будьякого користувача

Для забезпечення максимальної чіткості зображення, шолом Acer OJO 500 оснащено системою регулювання відстані між окулярами за допомогою вбудованого коліщатка та запатентованої програми для смартфона, що дає змогу вимірювати відстань між зіницями (відстань між зіницями та дисплеєм). Acer IPD Meter – програмний засіб для вимірювання відстані між зіницями. Разом із ПЗ Acer IPD Indicator він забезпечує користувачу можливість досягти максимальної чіткості та точності відтворення зображення, а також зручності у використанні, налаштовуючи відстань між окулярами. Два рідкокристалічних дисплея з діагоналлю 2,89 дюйма забезпечують широке поле зору (100°) та роздільну здатність на рівні 2880 x 1440. Завдяки високій частоті оновлення (90 Гц) зображення вирізняється неймовірною чіткістю та реалістичністю, відкриваючи перед користувачем чарівний світ змішаної реальності

Вбудована аудіосистема, що дає змогу відмовитися від навушників

Це перший шолом віртуальної реальності із вбудованою аудіосистемою, у якій втілено запатентовану технологію передачі звуку, що спрямовує звукові хвилі із вбудованих динаміків до вух користувача. Завдяки цій унікальній особливості користувач може залишити вуха відкритими, щоб чути все, що відбувається навколо, насолоджуючись зануренням у змішану реальність. Таким чином, шолом ідеально підходить для використання у громадських місцях, де користувачам не потрібно повністю втрачати зв’язок із дійсністю. Аудіосистема складається із вбудованих динаміків, запатентованої системи передачі звуку та вбудованого направленого мікрофона. Користувачі, що потребують більшої приватності та глибшого занурення у змішану реальність, можуть скористатися вбудованими навушниками твердого оголів’я або власними, якщо їх шолом має м’яке оголів’я.

Легка підготовка до роботи завдяки вбудованій камері стеження

Користувачеві немає доведеться свердлити стіни або встановлювати додаткове обладнання, адже шолом оснащено вбудованою камерою стеження. Шолом автоматично інсталює все необхідне ПЗ одразу після підключення до ПК із підтримкою платформи Windows Mixed Reality. Все це дає змогу підготувати шолом до роботи лише за 10 хвилин. Шолом забезпечує високий рівень свободи дій, відстежуючи 6 типів руху: вперед/назад, вгору/вниз і вправо/вліво, а також обертання, поворот і нахил. Його оснащено кабелем для підключення до ПК через порт HDMI 2.0 і завантаження даних через роз’єм USB 3.0. Довжина кабелю становить 4 м. Її підібрано таким чином, щоб не обмежувати рухи користувача.

Контролери руху в комплекті

До комплекту поставки шолома Acer OJO 500 входять два контролери руху, що синхронізуються із ним за технологією Bluetooth. Контролери оснащено кнопками Windows 10 і сенсорними панелями, а також кнопками хвату, що забезпечують користувачу можливість взаємодіяти з цифровими об’єктами у змішаній реальності.

Ціна та доступність

Шолом Acer OJO 500 надійде до продажу в Україні у кінці листопада за ціною від 16 490 грн.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Найдоступніший ігровий ноутбук 2024? З RTX 4060 та Intel Core 13! Acer Nitro V 15 (ANV15-51)

acer nitro 5 2024 thumb ua (2)

Ігрові ноутбуки з Intel 14-го покоління. Predator Helios Neo 16/18 вже в Україні!

predator helios 16 18

Стереоскопічний 3D-ноутбук Acer Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition вже в Україні

aspire 3d 15 spatiallabs edition

Iгрові ноутбуки 2024! Великі та потужні Acer Nitro 16 та Nitro 17 (AN16-51)

acer nitro 16 thumb ua (3)

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

acer wifi

PS VR2 стане сумісним з ПК пізніше цього року

sony psvr2

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

swift edge 16 ray lifestyle 04 01