Компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для кіберспорту

На своїй глобальній пресконференції [email protected] компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для електронного спорту. Planet9 — це відкрита спільнота, яка дає змогу геймерам будувати власні команди, здійснювати тренування для вдосконалення навичок і змагатися для здобуття перемоги. Нині функціонує закрита бета-версія, а її відкриття заплановано на 30 січня 2020 року.

Створіть свою команду

Основа платформи Planet9 — це її спільнота, яка дає змогу геймерам знайомитися й організовувати групи з тими товаришами по грі, які мають аналогічні інтереси. Користувачі платформи можуть додавати друзів, стежити за цікавими для них людьми й отримувати рекомендації щодо того, з ким вони можуть грати, які надаються на основі відтворених ігор і набутих навичок. Для команд є такі функції, як чати й обмін ігровою тактикою, які дають змогу групі набувати зіграності, а її учасникам навчатися один у одного.

Тренування для вдосконалення

Платформа Planet9 має низку функцій, спрямованих на допомогу геймерам у вдосконаленні їхніх навичок. Це може бути співпраця з тренером, який надаватиме індивідуальні поради, гра разом з геймерами-ветеранами, додаткові ігри з друзями, які мають аналогічний рівень або перегляд розширеної статистики ігор для аналізу показників.

Виклик для перемоги

Planet9 може приймати турніри різного масштабу, від спонсорованих до офіційних змагань з кіберспорту, тому учасники платформи можуть долучатися до них у пошуках визнання, слави й призів. Щоб забезпечити чесну конкуренцію для матчів чи турнірів, платформа вибирає пари гравців з подібним рівнем розвитку. Коли накопичиться достатня кількість перемог, такі учасники отримають винагороди: подарунки або призи.

Геймери, які бажають узяти участь у тестуванні закритої бета-версії, можуть зареєструватися на planet9.gg.

Читайте також

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Новий кіберспортивний клуб Force Arena з’явиться у Львові наступного місяця

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Започатковано перший у світі науковий журнал, присвячений кіберспорту та ігровій індустрії

Кіберспорт

У центрі Києва з’явиться кіберспортивна арена

Кіберспорт

Acer оновлює ігрові ноутбуки Predator Helios, Predator Triton і Nitro

Acer Predator