Компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для кіберспорту

На своїй глобальній пресконференції [email protected] компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для електронного спорту. Planet9 — це відкрита спільнота, яка дає змогу геймерам будувати власні команди, здійснювати тренування для вдосконалення навичок і змагатися для здобуття перемоги. Нині функціонує закрита бета-версія, а її відкриття заплановано на 30 січня 2020 року.

Створіть свою команду

Основа платформи Planet9 — це її спільнота, яка дає змогу геймерам знайомитися й організовувати групи з тими товаришами по грі, які мають аналогічні інтереси. Користувачі платформи можуть додавати друзів, стежити за цікавими для них людьми й отримувати рекомендації щодо того, з ким вони можуть грати, які надаються на основі відтворених ігор і набутих навичок. Для команд є такі функції, як чати й обмін ігровою тактикою, які дають змогу групі набувати зіграності, а її учасникам навчатися один у одного.

Тренування для вдосконалення

Платформа Planet9 має низку функцій, спрямованих на допомогу геймерам у вдосконаленні їхніх навичок. Це може бути співпраця з тренером, який надаватиме індивідуальні поради, гра разом з геймерами-ветеранами, додаткові ігри з друзями, які мають аналогічний рівень або перегляд розширеної статистики ігор для аналізу показників.

Виклик для перемоги

Planet9 може приймати турніри різного масштабу, від спонсорованих до офіційних змагань з кіберспорту, тому учасники платформи можуть долучатися до них у пошуках визнання, слави й призів. Щоб забезпечити чесну конкуренцію для матчів чи турнірів, платформа вибирає пари гравців з подібним рівнем розвитку. Коли накопичиться достатня кількість перемог, такі учасники отримають винагороди: подарунки або призи.

Геймери, які бажають узяти участь у тестуванні закритої бета-версії, можуть зареєструватися на planet9.gg.

Читайте також

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Розробіть дизайн взуття для гонщика “Формули-1” та виграйте ConceptD Creator Studio

Ігрові ноутбуки Acer отримали процесори Intel Core серії H 11-го покоління

Acer Predator

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Acer

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: