Компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для кіберспорту

На своїй глобальній пресконференції [email protected] компанія Acer презентувала Planet9 — платформу нового покоління для електронного спорту. Planet9 — це відкрита спільнота, яка дає змогу геймерам будувати власні команди, здійснювати тренування для вдосконалення навичок і змагатися для здобуття перемоги. Нині функціонує закрита бета-версія, а її відкриття заплановано на 30 січня 2020 року.

Створіть свою команду

Основа платформи Planet9 — це її спільнота, яка дає змогу геймерам знайомитися й організовувати групи з тими товаришами по грі, які мають аналогічні інтереси. Користувачі платформи можуть додавати друзів, стежити за цікавими для них людьми й отримувати рекомендації щодо того, з ким вони можуть грати, які надаються на основі відтворених ігор і набутих навичок. Для команд є такі функції, як чати й обмін ігровою тактикою, які дають змогу групі набувати зіграності, а її учасникам навчатися один у одного.

Тренування для вдосконалення

Платформа Planet9 має низку функцій, спрямованих на допомогу геймерам у вдосконаленні їхніх навичок. Це може бути співпраця з тренером, який надаватиме індивідуальні поради, гра разом з геймерами-ветеранами, додаткові ігри з друзями, які мають аналогічний рівень або перегляд розширеної статистики ігор для аналізу показників.

Виклик для перемоги

Planet9 може приймати турніри різного масштабу, від спонсорованих до офіційних змагань з кіберспорту, тому учасники платформи можуть долучатися до них у пошуках визнання, слави й призів. Щоб забезпечити чесну конкуренцію для матчів чи турнірів, платформа вибирає пари гравців з подібним рівнем розвитку. Коли накопичиться достатня кількість перемог, такі учасники отримають винагороди: подарунки або призи.

Геймери, які бажають узяти участь у тестуванні закритої бета-версії, можуть зареєструватися на planet9.gg.

Читайте також

Що ми побачили на вересневому CEE 2019

CEE 2019

Оновлений Acer Predator Helios 300 доступний в Україні

Acer презентувала перший у світі проектор з режимом Auto-Portrait для роботи з вертикальним контентом

Acer C250i

Новий 14-дюймовий ноутбук Acer Swift 5 тепер оснащується дискретною відеокартою

Acer Aspire C22

Acer презентувала тонкий і легкий ігровий ноутбук Predator Triton 300 та ігрове крісло Predator Thronos Air

Acer Predator Thronos Air

Acer презентувала нову серію ігрових моніторів

Acer представила нову лінійку Chromebook

Acer презентувала сімейство ноутбуків ConceptD Pro, що оснащені графічними процесорами NVIDIA Quadro

Acer ConceptD 5 Pro

Популярне