Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Сьогодні компанія Ubisoft представила свій наймасштабніший і найамбіційніший проєкт у рамках Pro League – чемпіонат з Tom Clancy’s Rainbow Six і Majors. За технічне оснащення заходу відповідає компанія Acer, яка, за програмою ексклюзивного партнерства, постачатиме ігрові пристрої Predator до країн Північної Америки, Європи, Азійсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки від липня 2019 до листопада 2020 року. Цього тижня на шанувальників Rainbow Six чекає яскрава подія – відкриття 10-го сезону Pro League

Тісно пов’язаний із кіберспортом протягом останніх років, Acer Predator стане офіційним брендом комп’ютерів і моніторів на чемпіонатах Rainbow Six Pro League і Majors, а також на нещодавно анонсованому турнірі Six Major Raleigh, який відбудеться цього літа. Для розминок і офіційних офлайн-матчів Acer надасть професійним командам високоякісні настільні комп’ютери, ноутбуки та монітори Predator. Окрім технічної підтримки заходу та його учасників, компанія забезпечить висококласним оснащенням інтерактивні ігрові зони, де гравці зможуть раніше за інших познайомитися з нововведеннями Rainbow Six: Siege.

Окрім того, таке масштабне партнерство передбачає спільну роботу над брендом та його просуванням, а також запрошення гравців узяти участь у безкоштовних змаганнях та вікторинах у всьому світі. Ентузіастам кіберспорту запропонують переглянути потокові трансляції та підписатися на сторінки Rainbow Six esports і Acer Predator у соціальних мережах, звідки вони зможуть отримувати найсвіжіші новини й відомості про розіграші та турніри.

Співпраця з Ubisoft знаменує новий захопливий етап діяльності Acer із пропагування та популяризації кіберспорту в усьому світі. Серія Tom Clancy’s Rainbow Six – справжня легенда ігрової індустрії, тому ми будемо дуже раді забезпечити гравців ПК і моніторами лінійки Predator, щоб вони могли повністю реалізувати свою майстерність під час змагань.

Вінсент Лін, віцепрезидент із питань маркетингу та планування випуску продукції Acer Inc.

На додачу до нововведень у плані спонсорства, зазнала змін і програма проведення заходу Rainbow Six Pro League:

  • Новий розклад змагань передбачає два ігрові дні на тиждень для учасників із кожного з чотирьох регіонів: Європи, Північної та Латинської Америки, а також Азійсько-Тихоокеанського регіону
  • Оновлення масиву карт дає змогу професійним гравцям продемонструвати свою майстерність у найбільш конкурентному середовищі
  • Автоматичне вибуття зі змагань було скасовано. Це має підвищити конкурентоспроможність у рамках програми Rainbow Six
  • Цього сезону в Pro League вручатимуть розширений комплект нагород, а сума грошового призу сягне 626 000 дол. США (включно з плей-оф)

На учасників чекають й інші цікаві зміни. З докладною інформацією про нововведення 10-го сезону Rainbow Six Pro League можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також

В Rainbow Six Siege розпочалася подія «Road to S.I. 2020»

Легкий та зручний! Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Ubisoft створює нових «Героїв» — але це автошахи на 100 гравців

Acer анонсувала появу портативного світлодіодного проектора B250i з аудіосистемою студійного рівня

Acer B250i

Acer представила три нові ігрові монітори лінійки Predator із неймовірними можливостями

Predator X38

Acer представила новий ноутбук для фахівців, які часто подорожують — TravelMate P6

Acer TravelMate P6

Компанія Acer поповнила лінійку ПК для творчої роботи ноутбуками-трансформерами та робочою станцією

Acer ConceptD 7 Ezel

Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Популярне