Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Сьогодні компанія Ubisoft представила свій наймасштабніший і найамбіційніший проєкт у рамках Pro League – чемпіонат з Tom Clancy’s Rainbow Six і Majors. За технічне оснащення заходу відповідає компанія Acer, яка, за програмою ексклюзивного партнерства, постачатиме ігрові пристрої Predator до країн Північної Америки, Європи, Азійсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки від липня 2019 до листопада 2020 року. Цього тижня на шанувальників Rainbow Six чекає яскрава подія – відкриття 10-го сезону Pro League

Тісно пов’язаний із кіберспортом протягом останніх років, Acer Predator стане офіційним брендом комп’ютерів і моніторів на чемпіонатах Rainbow Six Pro League і Majors, а також на нещодавно анонсованому турнірі Six Major Raleigh, який відбудеться цього літа. Для розминок і офіційних офлайн-матчів Acer надасть професійним командам високоякісні настільні комп’ютери, ноутбуки та монітори Predator. Окрім технічної підтримки заходу та його учасників, компанія забезпечить висококласним оснащенням інтерактивні ігрові зони, де гравці зможуть раніше за інших познайомитися з нововведеннями Rainbow Six: Siege.

Окрім того, таке масштабне партнерство передбачає спільну роботу над брендом та його просуванням, а також запрошення гравців узяти участь у безкоштовних змаганнях та вікторинах у всьому світі. Ентузіастам кіберспорту запропонують переглянути потокові трансляції та підписатися на сторінки Rainbow Six esports і Acer Predator у соціальних мережах, звідки вони зможуть отримувати найсвіжіші новини й відомості про розіграші та турніри.

Співпраця з Ubisoft знаменує новий захопливий етап діяльності Acer із пропагування та популяризації кіберспорту в усьому світі. Серія Tom Clancy’s Rainbow Six – справжня легенда ігрової індустрії, тому ми будемо дуже раді забезпечити гравців ПК і моніторами лінійки Predator, щоб вони могли повністю реалізувати свою майстерність під час змагань.

Вінсент Лін, віцепрезидент із питань маркетингу та планування випуску продукції Acer Inc.

На додачу до нововведень у плані спонсорства, зазнала змін і програма проведення заходу Rainbow Six Pro League:

  • Новий розклад змагань передбачає два ігрові дні на тиждень для учасників із кожного з чотирьох регіонів: Європи, Північної та Латинської Америки, а також Азійсько-Тихоокеанського регіону
  • Оновлення масиву карт дає змогу професійним гравцям продемонструвати свою майстерність у найбільш конкурентному середовищі
  • Автоматичне вибуття зі змагань було скасовано. Це має підвищити конкурентоспроможність у рамках програми Rainbow Six
  • Цього сезону в Pro League вручатимуть розширений комплект нагород, а сума грошового призу сягне 626 000 дол. США (включно з плей-оф)

На учасників чекають й інші цікаві зміни. З докладною інформацією про нововведення 10-го сезону Rainbow Six Pro League можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Стрім Immortals Fenyx Rising Demo

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Новий кіберспортивний клуб Force Arena з’явиться у Львові наступного місяця

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Rainbow Six Siege стане частиною Xbox Game Pass

Популярне