web analytics

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

Компанія Daybreak Games, відома такими іграми як EverQuest, PlanetSide та H1Z1, придбала студію Singularity 6, створену вихідцями з Riot Games, яка в минулому році випустила безкоштовний мультиплеєрний симулятор життя Palia. Сума угоди не розголошується.

У грудні 2023 гра спершу вийшла в eShop на Nintendo Switch, а вже у березні цього року добралась і до ПК в крамниці Steam та Epic Games Store. Представники Singularity 6 говорять, що за весь час Palia спробувало більше 4 млн гравців, а в червні її щоденний онлайн складав під 100 тисяч гравців.

Керівник Daybreak Games Чжі Хам вважає, що придбана студія гарно доповнить їх портфоліо онлайн ігор, а сумісними зусиллями вони доведуть Palia до версії 1.0, випустять на інші платформи та продовжать стабільно підтримувати новим контентом, який додатково розширить спільноту.

Рішення стосовно продажу Singularity 6, вірогідно, спричинили фінансові труднощі, оскільки ще у травні цього року свої робочі місця втратили 36 співробітників. Після скорочень в студії залишилось працевлаштовано 79 розробників, згідно інформації на Linkedin.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

Arcade Paradise та Maid of Sker можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.egs 1807

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown