Компанія Lenovo зібрала найдорослішу команду з CS:GO в Україні

Компанія Lenovo,  у партнерстві з благодійним фондом «Життєлюб», зібрала найдорослішу команду з CS:GO в Україні ㅡ «Ageless shooters».

Серед усіх охочих організатори відібрали десять учасників віком від 55 років, які мали базові комп’ютерні навички і погодились інтенсивно тренуватися протягом шести тижнів. Вже 22 вересня п’ятірка найкращих гравців команди змагатиметься з ровесниками зі Швеції ㅡ командою “Silver Snipers” у шоу-матчі, що відбудеться під час фестивалю Comic Con на Арт-заводі “Платформа” в Києві.

Нині геймери 55+ по 3-4 години на день з понеділка по п’ятницю відпрацьовують бойові прийоми і навчаються стратегії під керівництвом професійних тренерів Gameinside. Команда тренується на потужних ПК Legion C530 Cube з моніторами Lenovo D24f-10 та аксесуарами, що складають ігрове місце, створене для перемог. П’ятірка найкращих гравців старшого віку невдовзі змагатиметься зі своїми ровесниками зі Швеції — командою “Silver Snipers” у шоу-матчі, що відбудеться 22 вересня під час фестивалю Comic Con Ukraine на Арт-заводі “Платформа” в Києві.

Це унікальний проєкт для України, і ми всі – у передчутті епічної битви! Для нас дуже важливо інтегрувати старше покоління у світ сучасних технологій та показати, що навіть у 60 років можна жити на повну. Уявіть, як чудово було б якби онуки грали з бабусями чи дідусями, пізнаючи разом кіберсвіти! Тому компанія Lenovo разом із фондом “Життєлюб” організовує тренування та шоу-матч із CS:GO, де кіберспортивна команда 55+ зможе відчути адреналін кібербаталій та здобути новий досвід

Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні

Ініціативу сформувати найдорослішу команду кіберспортсменів в Україні охоче підтримав благодійний фонд «Життєлюб», який зараз опікується організацією тренувань.

Одна з місій нашого фонду – наступництво поколінь. Нашими проєктами ми намагаємося показати, що час, проведений з Ба і Ді, може бути цікавим. Вони готові і хочуть вчитися всьому новому і сучасному. Спільний проект із Lenovo допоможе нам активніше донести цей меседж

Тіна Михайловська, співзасновниця і керівниця благодійного фонду «Життєлюб»

Читайте також

Lenovo запускає серію відкритих турнірів з CS:GO для українців

Мультизадачність із новим ThinkBook Plus від Lenovo

Що спільного між ноутбуком та спортивним мотоциклом?

Бути ґеймером у 56 — цілком нормально (Comic Con Ukraine 2019)

Павло ArCher P Бондарчук / Ageless Shooters

Україна vs. Швеція: хто переміг у кібербитві з Counter-Strike: Global Offensive для дорослих

Lenovo провела турнір корпоративних команд із CS:GO серед аматорів

Lenovo презентувала нові монітори, планшети та AR-пристрої

Lenovo розпочала новий фінансовий рік подвоєнням доходу

Lenovo

Популярне