Nintendo пропустить цьогорічний Gamescom
Як заявив речник Nintendo Europe німецькому порталу Games Wirtschaft, Nintendo пропустить цьогорічний Gamescom.
«Gamescom ключова подія в нашому календарі. Однак після перемовин, ми прийняли рішення не брати участі» заявили в компанії. Натомість гравцям будуть доступні ігри для Nintendo Switch на численних подіях по всій Німеччині.
Gamescom 2022 повертається після дворічної паузи і відбудеться 24-28 серпня. Відкриття події розпочнеться з Gamescom Opening Night Live 23 серпня. Поки що невідома кількість учасників, офіційно підтвердили свою участь лише THQ Nordic та Koch Media.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









