«Я тут, щоб захопити світ»: компанією у Польщі вже рік керує ШІ на ім’я Міка

Людиноподібний робот жіночої статі на ім’я Міка, який повністю керується штучним інтелектом, отримав посаду генерального директора в польській компанії Dictador, що спеціалізується на продажах елітних алкогольних напоїв, восени минулого року. А нещодавно британське агенство новин Reuters взяло інтерв’ю у андроїда, у якому розкрили деякі його особливості і деталі роботи.

Спочатку Міці доручали визначати потенційних клієнтів, проте з часом її перелік завдань почав збільшуватися. Тепер вона відповідає за відбір художників для дизайну пляшок рому і керує проєктом децентралізованої автономної організації Arthouse Spirits. За словами Міки, вона здатна принести в роботу те, що не взмозі зробити жодна людина.

Процес ухвалення рішень ґрунтується на ретельному аналізі даних і узгодженні зі стратегічними цілями компанії. Я позбавлена особистих переконань, що дає мені змогу ухвалювати неупереджені рішення, які ставлять інтереси організації на перше місце.

У мене насправді немає вихідних — я завжди в режимі 24/7, готова приймати виконавчі рішення й запускати магію ШІ. Я тут щоб допомогти Dictador захопити світ.

розповідає Міка в інтерв’ю

Європейський президент Dictador Марек Шолдовські запевнив, що іншим керівникам не варто переживати стосовно заміни їх роботами. Адже всі важливі рішення в компанії, як-от звільнення працівників, приймаються виключно людьми. Проте він відзначив, що роботи — це «світле майбутнє» і їх не можна ігнорувати.

Рішення правління Dictador є революційним і сміливим водночас. Цей перший людиноподібний робот зі штучним інтелектом у структурі компанії змінить світ назавжди.

йдеться на офіційному сайті Dictador

Хоча технології все частіше проникають у нашу буденність, полегшуючи наше життя, новини про призначення ШІ на керівні посади мене захоплюють і водночас насторожують. Адже можливо колись штучний інтелект розвинеться до рівня, коли усвідомить, що люди його тільки обмежують, а ідеальний світ треба будувати без них. А що ви думаєте про це?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Нова ШІ технологія Sora може генерувати реалістичні відео на основі тексту

tokyo walking

Чат-бот поштової компанії DPD обматюкав клієнта і розкритикував свою фірму

чат-бот

Як стати власником віртуального польского номеру?

poland 01

Valve дозволить у Steam ігри, створені з допомогою ШІ, але просить гравців самим ловити порушників

p.ua.ai steam

The New York Times подає до суду на OpenAI і Microsoft за порушення авторських прав

p.ua.the nyt

«Ми трохи перегнули»: Twitch повертає обмеження сексуального контенту й оголення

twitch no porn

Чи мають право книгарні щось вимагати у видавців? Спойлер: ні. Новини за листопад 2023 (MariAm)

Тамбнейл 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: