“Комуністичну” The Tomorrow Children перезапустять… шоб шо?

The Tomorrow Children — донедавна забутий ексклюзив PS4, мультиплеєрна пісочниця, яка обома руками дро… тобто обмазувалася комуністичною символікою (бо нічого іншого на планеті не лишилося). У мить свого анонсу вона привернула трохи уваги завдяки незвичному візуальному стилю та різного роду дичині, як-от велетенським роботичним динозаврам чи російськомовним пісням у трейлерах.

Утім, під “екзотичною” обгорткою виявилося мало чого вартого уваги, тому всього за місяць після свого релізу The Tomorrow Children зробили безкоштовною. Однак і це не допомогло, тому свою першу річницю гра відсвяткувала новиною про повне закриття. Звісно, невдалий старт — це не вирок (вітання від Fallout 76), але підтримка та розвиток гри потребували значних ресурсів, яких видавець в особі Sony виділяти не захотів.

За іронією, самі росіяни до створення гри не причетні — це розробка японської студії Q-Games, яку очолив британський ігротворець Ділан Катберт. Він, власне, і повідомив, що після довгих перемовин Sony віддала права на The Tomorrow Children розробникам, подякував шанувальникам гри за підтримку та розповів про початок робіт з “перезапуску” гри. Та зважаючи, що в Q-Games з 2017 року не побільшало ні грошей, ні працівників, The Tomorrow Children ризикує вдруге зіткнутися з проблемами, які й призвели до її смерті.

Читайте також

Оце вже точно останній трейлер «Uncharted: Незвідане». Далі тільки прем’єра

Uncharted: Незвідане

А вам точно треба PS5? Бо Horizon Forbidden West прекрасно виглядає і на PS4 [відео]

horizon forbidden west

God of War показав найкращий старт серед ексклюзивів PlayStation на ПК

God of War

У Horizon Forbidden West забагато людей [трейлер]

horizon forbidden west

Sony втратила 20 млрд $ після вчорашньої угоди Microsoft і Activision

PS5 зможе запускати ігри з усіх попередніх PlayStation

Ендрю Ґарфілд охоче зіграє Людину-павука знову. Але за однієї умови

garfield spider man

Перевидання The Last of Us на PS5 і ПК вийде в другому півріччі 2022

The Last of Us

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: