KONAMI покаже Metal Gear Solid Remake до кінця зими

KONAMI нещодавно взялася за відродження Silent Hill, анонсувавши 4 гри й чергову екранізацію. Після цього вже не лишилося жодних сумнівів, що подібна доля спіткає й Metal Gear Solid. Оскільки Хідео Коджіма, творець MGS, давно вже не працює з KONAMI (і навряд чи колись іще буде), то ні про яке продовження нема мови — KONAMI спершу просто відкатає звичну програму з перевидання старих ігор на нові платформи й кількох ремейків.

Ще з осені минулого року мережею почали ширитися чутки, що японський видавець готує порт Metal Gear Solid HD Collection на ПК й актуальні консолі. Варто нагадати, що збірка містить ретро-дилогію Metal Gear, які виходили ще на домашніх комп’ютерах MSX2, Metal Gear Solid 2 i 3, включно з їх покращеними версіями, та портативну Peace Walker. І хто зна, може, цього разу до них докинуть MGS 4, яка ніколи раніше не мала поліпшених перевидань — у 2014 році її додали в PlayStation Store без жодних косметичних змін.

Як бачимо, першої частини Metal Gear Solid у колекції нема, тож усі закономірно припустили, що KONAMI знайшла підрядника на створення повноцінного ремейку MGS. А згодом з’явилася інформація, що ремейк буде тимчасовим (бо KONAMI не відмовиться від грошей із усіх можливих платформ) ексклюзивом PS5. І анонс оновлених пригод Соліда Снейка може статися зовсім скоро.

Іспанський сайт Areajugones, який уже раніше ділився достовірними інсайдами стосовно новинок PlayStation, повідомив, що Metal Gear Solid Remake мають анонсувати до кінця чинного фінансового року, тобто до кінця квітня. Утім, інформатори сайту наполягають, що найвірогідніше анонс станеться в лютому, або щонайпізніше — в першій половині березня. І зважаючи на тимчасову ексклюзивність гри, є шанси, що це буде зроблено в межах міні-показу State of Play.

Також не слід забувати, що шикарна Metal Gear Rising: Revengeance не виходила на PS4 і Xbox One, тож її теж можуть перевидати для консолей чинного й минулого поколінь, бо всього лише двома анонсами KONAMI навряд чи обмежиться. Воно й на краще, бо ця гра однозначно заслуговує на черговий сплеск популярності.

Читайте також

PlayStation тестує голосовий чат Discord, VRR і нові соціальні функції

PlayStation

Ремейк якої гри вам хочеться побачити найбільше?

Resident Evil

Купуй мальописи й донать на ЗСУ: Molfar Comics збирають кошти на прилади нічного бачення

Демократична сокира

Devil May Cry V, Back 4 Blood та інші: Січневе поповнення бібліотеки PlayStation Plus Extra

Devil May Cry 5

Власники Gran Turismo 7 отримають безкоштовне оновлення з VR-режимом, що підтримуватиметься PlayStation VR2

Gran Turismo 7

У розпродаж PlayStation Store додали ще понад 1000 ігор

PlayStation Holiday Sale

Sony й Honda анонсували нову марку електромобілів із PS5 на борту

sony honda afeela 10

Warner Bros. скасовує передзамовлення Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: